דור דניאל - "כולי שלך"

דור דניאל מעיל עור (צילום: אור מני)
כולי שלך. דור דניאל | צילום: אור מני

דור דניאל מוציא את הבלדה "כולי שלך", אותו כתב והלחין, שיוצא כסינגל שני מאלבומו השני שייקרא "10 חודשים" וייצא לחנויות ב-30 במרץ, בהפקה מוזיקלית של רפי קריספין. שם האלבום נגזר מהזמן שעבר בין סיום ההופעות של אלבומו השני של דניאל "בין החלומות", לבין הוצאת האלבום החדש.

כזכור, הפך השיר "קורא לך", הסינגל הראשון של דור דניאל מהאלבום החדש לאחד מלהיטי הרדיו הגדולים בארץ, עם כ-1200 השמעות בחודשיים, ואף זכה לרמיקס של יוסטון פרוג'קט.

בראיון מיוחד ל-mako אמר דניאל: "האלבום החדש הוא בקו חדש לגמרי, כי Upper כזה לא היה לי. אני חושב שההופעות גרמו לי לכתוב יותר Upperים, זה מה הרגשתי שהיה חסר לי בהופעות ולא כיוונתי לשם פשוט זרמתי עם מה שהרגיש. גם טעם המוזיקה שאני שומע משתנה ונחשפתי להרבה יותר דברים. הייתי ילד של מוזיקה ישראלית ובשנתיים האחרונות נחשפתי ללועזית".

 

כפיר אפשטיין - "אין כבר זמן"

כפיר אפשטיין (צילום: אבשלום לוי)
נזכר ברוק. כפיר אפשטיין | צילום: אבשלום לוי

כפיר אפשטיין מוציא את שיר הרוק "אין כבר זמן", אותו כתב והלחין, שיוצא כסינגל שני מאלבומו השני. האלבום ייקרא "יכול להיות שטוב לי" וייצא בחודשים הקרובים, בהפקה מוזיקלית של טל פורר. הסינגל השני מגיע אחרי הצלחה יחסית שהיתה לשיר הראשון מהאלבום "בואי אלי".

כפיר אפשטיין יופיע "בזאפה" הרצליה ב-27/3/2011. בראיון מיוחד ל-mako אמר אפשטיין: "התקליט החדש מדבר על מלחמה מטורפת ושאיפה לאמת של מי שאתה. חברי ילדות הלכו ללמוד, הקימו עסק, משפחה ואתה בחלומות שלך. מלחמה לקום בבוקר לכתוב שירים, ללכת לחזרות, לעשות מוזיקה. כולם מתמסדים ואתה בטירוף שלך, מרגיש כמו ילד בן 20 ואתה כבר בן 30. קילפתי מעצמי שכבות שלא הכרתי. התקליט הקודם היה סוף עידן ההתבגרות עכשיו זה כבר יותר תוכחה ותובנות".

 

יוני פוליקר - "ביחד לבד"

יוני פוליקר פרומו (צילום: יניב דרוקר)
לבד ביחד, ביחד לבד. יוני פוליקר | צילום: יניב דרוקר

יוני פוליקר הוציא את השיר היפה "ביחד לבד", סינגל שלישי מאלבומו השני שצפוי לצאת בקרוב. קדמו לו השירים "אהבה של כל אחד", שזכה לקליפ נחמד בסופרמרקט ו"היית שם איתי", אותו ביצע באולפן השקוף של ערוץ 24.

בראיון ל-mako סיפר פוליקר על הופעות שנאלץ לבטל עקב ניתוח שהסתבך. בראיון שלפניו סיפר על האלבום: "האלבום מספר בעיקר על הקושי האישי שלי לשחרר דברים שנגמרו. אהבה שנגמרה שאני עדיין אוחז בה, הילדות שעברה אך עדיין חיה בגוף של אדם בן 30, העבר שלא מרפה. אני מגלה בו רצון גדול להיות ביחד, ועם זאת רצון גדול להישאר לבד. כתבתי על סיטואציות מוזרות של אהבה, על תלות, על חופש, על התמכרות לרגש.

"במעטפת מוזיקאלית מאוד אוורירית ואופטימית. זו תהיה חבילה קטנה של 10 שירים , שכל שיר הוא עולם מחיי. שיר אחד בשם 'אם זו משפחה' הלחנתי למילים של תומר מדמוני, סיפור על ילד שחי בבית חסר אהבה עם הורים מנוכרים . זה שיר ראשון שאי פעם הלחנתי לטקסט קיים".

>> חדש: אמנים יוכלו לעדכן את האפליקצייה באייפון ישר מההופעה