גיטרה: אורי אבני, בימוי סנכרון וצילום: רם מצא, צילום: קיפי, טכנאים: ליאור מור ועידן כץ, צולם באולפני קול הקמפוס המכללה למנהל ראשל"צ.

שירלי קונס, שמאחוריה סינגל הבכורה "מחוץ לתמונה" - שיר הנושא מאלבום בכורה מתקרב, מבצעת את "זמר אהבה לים" הקלאסי שחיבר רפאל אליעז והלחין אלכסנדר "סשה" ארגוב, מתוך פרויקט המחווה ליצירתו של ארגוב "מסע אספלט", בהפקת "קול הקמפוס", תחנת הרדיו של ביה"ס לתקשורת של המסלול האקדמי המכללה למינהל וטלי פולק, מפיקה עצמאית ושדרנית בתחנה.

מחדשים את סשה ארגוב

הפרויקט כולל 27 שירים ביצועים חדשים של מיטב האמנים הצעירים והעצמאיים לשיריו של ארגוב, והוא ניתן להורדה מתחילת פברואר בסכום סמלי של כ-10 ש"ח. התשלום נועד לכיסוי עלויות זכויות יוצרים והפקה. ההורדה תציע לגולשים גם עטיפה וחוברת מעוצבת עם מילות השירים והקרדיטים. הביצועים הם למעשה פרשנויות שונות וחדשות לקסם הארגובי, עם סאונד עדכני, וניסיון לתבל את שיריו ברוח קצת אחרת. המוצר השלם עשיר במוזיקה מצוינת.

בין המשתתפים איה כורם, אביגייל רוז, איתמר רוטשילד, אלון עדר, גליה חי ואבי בללי, הילה רוח, טל הפטר (ניסים והנפלאות), יאיר יונה, יהוא ירון, כרמי זיסאפל וערן ויץ, מיכל לוטן, נועה גולנדסקי ואדם בן אמיתי, נילי פינק, נעם נבו, עינב ג'קסון כהן, צח דרורי, רונית רולנד ואבי עדאקי.

השם "מסע אספלט" נבחר כיוון שזה הוא שם השיר החדש בפרויקט, שהתגלה בעיזבונו של סשה ארגוב ומעולם לא שוחרר רשמית. נועה גולנדסקי כתבה ללחן טקסט חדש, אותו היא מבצעת עם אדם בן אמיתי.

הסינגל הראשון מתוך האוסף, "עוד מחכה לאחד", בביצועה של אביגייל רוז, כבר יצא וזכה להצלחה ולהשמעות רבות בתחנות הרדיו השונות. הביצוע ייכלל גם באלבומה השני של אביגייל.

הפרויקט הוקלט בהתנדבות ובאופן עצמאי, ללא מימון או תמיכה וללא מטרות רווח. לאמנים המשתתפים ניתן חופש אמנותי מוחלט בבחירה של עיבוד והפקה, כדי ליצור כר ביטוי רחב ומגוון.

>> מופעי המוזיקה בפסטיבל ישראל ה-50: אחינועם ניני, יסמין לוי, ריטה, הדג נחש ועוד