הזמרת עדי ביטי כבר בת 14, ומוציאה את השיר והקליפ "אם אתה אוהב". את השיר החדש כתב והלחין אוהד חיטמן, עיבד והפיק מוזיקלית חן מצגר-אדר. את הקליפ ביים אדם דויטש.

בקליפ מבלה עדי ביטי בחוף הים בלילה עם קבוצת בנות ובנים מסביב למדורה. היא רוקדת עם שתי בנות נוספות, ואז מדגימים הבנים תרגילי קפוארה על החול. הטקסט מדבר על אהבת נעורים ("אם אתה אוהב, אולי תתן לי את הלב"). ביטי מזמינה את המאזין לברוח ולהשתגע, כי גם כשמסוכן יש אמון בפנים עמוק בלב, וכשהם יחד אין שום פחד ("יחד אף אחד לא יכול עלינו"), מפני כל מה שיבוא, כי אהבת אמת מנצחת את הכל.

מועמדת ל"זמרת השנה" של הילדים

"אם אתה אוהב" הוא סינגל שלישי מתוך אלבום הבכורה של ביטי, שצפוי לצאת בהמשך השנה. מהאלבום יצאו עד כה הלהיטים "ביט הביטי" (שאף זכה לגרסת רמיקס), ו"חשה", שחצו את רף המיליון וחצי צפיות ברשת, ומדורגים בראש רשימת הקליפים הנצפים ביותר ביוטיוב בשנת 2014.

עדי ביטי החלה את הקריירה כבר בגיל שנתיים וחצי בקלטות לפעוטות. בהמשך היתה לשחקנית וזמרת בקלטות לילדים ומחזות זמר ("ספר הג'ונג'ל", "עלובי החיים"), משם המשיכה לתוכנית "בית ספר למוסיקה" ואחר כך ייצגה את ישראל ב"אירוויזיון הילדים". היא אף שרה מול האפיפיור ונשיא המדינה, ובטקס הדלקת המשואות הממלכתי.

בחודשים האחרונים, עם הוצאת הלהיטים העכשוויים, הפכה עדי ביטי לכוכבת בקרב בני גילה, עם לוח הופעות מלא. במקביל הצטלמה לקמפיין אופנה (AVG), ועומדת לככב בשתי תוכניות טלוויזיה ומופע במה גדול. בנוסף, מועמדת ביטי בשתי קטגוריות בטקס נבחרי ערוץ הילדים הקרוב - ל"זמרת השנה" ו"שיר השנה".