אין תמונה
מסע אספלט. משירי סשה ארגוב

"מסע אספלט" הינו פרויקט מחווה חדש לשירי המלחין סשה ארגוב מבית "קול הקמפוס", תחנת הרדיו של ביה"ס לתקשורת של המסלול האקדמי המכללה למינהל וטלי פולק, מפיקה עצמאית ושדרנית בתחנה.

הפרויקט כולל 27 שירים ביצועים חדשים של מיטב האמנים הצעירים והעצמאיים לשיריו של ארגוב, והוא ניתן להורדה מתחילת פברואר בסכום סמלי של כ-10 ש"ח. התשלום נועד לכיסוי עלויות זכויות יוצרים והפקה. ההורדה תציע לגולשים גם עטיפה וחוברת מעוצבת עם מילות השירים והקרדיטים.

מכרמי זיסאפל ועד איה כורם

הביצועים הם למעשה פרשנויות שונות וחדשות לקסם הארגובי, עם סאונד עדכני, וניסיון לתבל את שיריו ברוח קצת אחרת. המוצר השלם עשיר במוזיקה מצוינת.

בין המשתתפים איה כורם, אביגייל רוז, איתמר רוטשילד, אלון עדר, גליה חי ואבי בללי, הילה רוח, טל הפטר (ניסים והנפלאות), יאיר יונה, יהוא ירון, כרמי זיסאפל וערן ויץ, מיכל לוטן, נועה גולנדסקי ואדם בן אמיתי, נילי פינק, נעם נבו, עינב ג'קסון כהן, צח דרורי, רונית רולנד ואבי עדאקי.

הפרויקט נוצר בהתנדבות

הבחירה בפורמט אינטרנטי להפצה נבעה מתוך רצון לשמור על הרוח שליוותה את עשייתו. הוא הוקלט בהתנדבות ובאופן עצמאי, ללא מימון או תמיכה וללא מטרות רווח. לאמנים המשתתפים ניתן חופש אמנותי מוחלט בבחירה של עיבוד והפקה, כדי ליצור כר ביטוי רחב ומגוון.

השם "מסע אספלט" נבחר כיוון שזה הוא שם השיר החדש בפרויקט, שהתגלה בעיזבונו של סשה ארגוב ומעולם לא שוחרר רשמית. נועה גולנדסקי כתבה ללחן טקסט חדש, אותו היא מבצעת עם אדם בן אמיתי.

הסינגל הראשון מתוך האוסף, "עוד מחכה לאחד", בביצועה של אביגייל רוז, כבר יצא וזכה להצלחה ולהשמעות רבות בתחנות הרדיו השונות. הביצוע ייכלל גם באלבומה השני של אביגייל.

>> שלמה ארצי נתן הצצה להקלטות בפייסבוק