שלמה ארצי, בן ארצי, אמפי שוני (צילום: מיקי אלבו)
תחת שמי אמפי שוני. שלמה ובן ארצי | צילום: מיקי אלבו

שלמה ארצי הופיע השבוע באמפי זאפה שוני במופע ההתנדבות המסורתי עבור עמותת "צימאון" בראשה הוא עומד כנשיא כבוד. כספי הכרטיסים מהמופע שנערך כערב גאלה עבור תורמים נועדו לפעילויות העמותה.

פעמיים ארצי, דדון ופיינגולד

על הבמה אירחו שלמה ארצי ולהקתו את בנו בן ארצי, את מיי פיינגולד, בוגרת "כוכב נולד 7" ואת הזמר והיוצר אמיר דדון, שאף משתתף בהקלטות אלבומו הבא של ארצי "אושר אקספרס". הקשר של ארצי עם דדון ופיינגולד נוצר דרך המחזמר "לילה לא שקט" בה הם משחקים, המוצגת בתאטרון הקאמרי של תל אביב.

שלמה ארצי, מיי פיינגולד, אמפי שוני (צילום: מיקי אלבו)
"היא לא יודעת מה עובר עלי". שלמה ארצי ומיי פיינגולד | צילום: מיקי אלבו

מיי פיינגולד עלתה לבמה כשהיא בחודשי ההריון הראשונים שלה וביצעה את הלהיט של ארצי "היא לא יודעת מה עובר עלי", שבביצועה הופך ל"הוא לא יודע מה עובר עלי". ארצי הצטרף אליה. אמיר דדון שר את שיר הנושא של המחזמר "לילה לא שקט" והוסיף את להיטו "אור גדול".

בן ארצי מג'מג'ם עם הלהקה

את ההצגה "גנב" בן ארצי, שעלה לשיר בדואט עם אביו את "תחת שמי ים תיכון", שבקליפ המפורסם שלו מסוף שנות ה-80' הוא מופיע כילד היושב על ברכי אביו. בן הוסיף צמד שירי סולו משלו, וכיוון שהאווירה הייתה לא פורמלית והתפתחה לכיוון של ג'אם נשאר ארצי הבן על הבמה לג'מג'ם עם הלהקה עוד דקות ארוכות, לקול תשואות הקהל.

עמותת "צימאון" מסייעת לנזקקים ולנוער בפעילויות העשרה ועוזרת לצעירים להגיע להשכלה אקדמאית. את העמותה מפעילות 15 נשים ללא תמורה. שלמה ארצי מכהן כנשיא הכבוד שלה.

מיי פיינגולד, אמפי שוני (צילום: מיקי אלבו)
מתי יוולד הכוכב? מיי פיינגולד בהריון על הבמה באמפי שוני | צילום: מיקי אלבו
אמיר דדון, אמפי שוני (צילום: מיקי אלבו)
"לילה לא שקט". אמיר דדון | צילום: מיקי אלבו
שלמה ארצי, להקה, אמפי שוני (צילום: מיקי אלבו)
שלמה ארצי והלהקה באמפי שוני למען עמותת "צימאון" | צילום: מיקי אלבו

>> שלמה ארצי במצעד האלבומים האהובים של יום העצמאות