היינו הראשונים לספר לכם על כך שהזמר ליאור נרקיס, המריא לארצות הברית לטובת עבודה על קליפ לשיר חדש מהפרויקט של דולי ופן - שקיבלתם ממנו כבר הדלפה בלעדית - אבל מתברר שזו רק ההתחלה מבחינתו. הבוקר נחשף שנרקיס לא עובד רק על הקליפ עם הצמד המצליח, אלא גם על שיר עם מפיק המוזיקה הוותיק סקוט סטורץ'.

נכון לעכשיו השיר עוד נמצא בשלבי עבודה, אבל גורמים המעורים בפרטים מספרים שהוא צפוי להיות במספר שפות, כשעברית כמובן תהיה אחת מהן והוא יצא בקיץ. אותם גורמים מוסיפים החיבור בין נרקיס לסטורץ' נולד באולפן במיאמי, בזמן שהזמר כאמור עבד עם דולי ופן על השיר מהפרויקט.

"העבודה עם סקוט סטורץ היא חוויה מדהימה, לפגוש את אחד האנשים הבכירים בתעשיית המוזיקה באמריקה, שבוחר לעבוד איתי זו ברכה, ורגע מיוחד בקריירה שלי", מספר נרקיס על העבודה עם המפיק, "אנחנו הולכים להביא פה יציאה מוסיקלית חדשה שונה ואחרת וזה אתגר עבור כולנו. נוצרה כימיה נהדרת ואשתף אתכם בתוצאה בקיץ הקרוב".

מי שלא זוכר, נספר שסטורץ' עלה לכותרות בישראל במאי 2021 כשעבד עם עומר אדם ונועה קירל, כשהשניים חידשו את התקווה, המנון מדינת ישראל. סטורץ', שנחשב לאחד מהמפיקים המוערכים בהיפ הופ האמריקאי, החל כקלידן בהרכב דה רוטס ולאחר מכן החל להפיק שירים בעצמו. הוא זכה עד היום בשמונה פרסי גראמי ועבד בין היתר עם ביונסה, ד"ר דרה, 50 סנט, כריס בראון, סנופ דוג ועוד.