ג'ף בק (צילום: Bill Reitzel)
בדרך לישראל. ג'ף בק | צילום: Bill Reitzel

הגיטריסט האגדי ג'ף בק , שיופיע באמפי קיסריה ב-5 באוקטובר, מוסיף הופעה נוספת בישראל - יום לפני כן, ב-4 באוקטובר 2010, במועדון ההופעות רידינג 3 שבנמל תל אביב. "כולי ציפייה להופיע בישראל בפעם הראשונה", אומר בק, "נתראה באוקטובר".

המופע הנוסף (מחירי כרטיסים: 450-590 ₪) נולד עקב ביקוש לכרטיסים מצד הקהל מאז ההודעה על הגעתו של בק לראשונה לישראל. מהפקת המופע נמסר כי יחד עם בק הוחלט על קיום מופע נוסף ואינטימי באווירה המיוחדת של הרידינג 3, בו הופיעו עד כה בין היתר לורי אנדרסון ולו ריד, רופוס וויינרייט, פיטר המיל, ג'ו בונמסה ואחרים.

בק מגיע להופעה בארץ כחלק מסיבוב הופעות בינלאומי המלווה את יציאת האלבום " Live At Ronnie Scott", שהעניק לו מועמדות לפרס ה"גראמי" היוקרתי. באמתחתו כבר חמישה פרסי "גראמי" ושני מקומות בהיכל התהילה של הרוק'נרול.

יפתח בארץ את הסיבוב האירופי

בק צפוי להגיע ארצה אחרי הפסקה בת שישה שבועות מטור בארה"ב. הוא ינחת בארץ מספר ימים לפני המופע בכדי לקיים כאן את החזרות לקראת הטור האירופאי שלו שייפתח למעשה בארץ.

בק יגיע ארצה כזכור עם הרכב המונה מוזיקאים מוכרים, דוגמת רונדה סמית', ששיתפה פעולה עם ביונסה, אריקה בדו ואחרים. נרדה מייקל וולדן, שהפיק להיטים למריה קארי, ריי צ'ארלס וג'ורג' מייקל, הקלידן ג'ייסון רבלו ועוד.