אורי פיינמן מלך הרומנטיקה המתקאמבק מוציא שיר שלישי מתוך אלבומו החדש והמתקרב. הפעם מדובר בדואט רומנטי במיוחד בשם "אם רק תגידי", אותו הקליט פיינמן לפני שלוש שנים עם מורן אהרוני, בוגרת "כוכב נולד 4", שממש במקרה מוציאה היום סינגל בכורה משל עצמה, ולא כל כך שמחה לשמוע על העיתוי וצירוף המקרים.

לדברי פיינמן הוא צפה בעונה של כוכב נולד בזמן שהחל לאסוף חומרים לאלבום החדש ומיד כשראה את מורן אהרוני ידע שאיתה הוא יקליט דואט. האישיות הכובשת שלה בשילוב קולה החזק ריגשו אותו, לטענתו, למן הרגע הראשון שצפה בה. הוריה של אהרוני אהבו את אורי פיינמן והשמיעו את אלבומיו בבית המשפחה. לכן התרגשה אהרוני, כך טוען פיינמן, מהפנייה שלו, ולא היססה להקליט דואט עם מי שעל שיריו גדלה.

את המילים ל"אם רק תגידי" חיבר איתן גלס ("תפוחים ותמרים") ואת הלחן יצר הזמר והמוזיקאי יוסי אזולאי. קדם לשיר הסינגל והקליפ "לא לקחתי שום דבר".

אורי פיינמן נחשב לאחד הזמרים המצליחים בישראל בתחילת שנות התשעים. בשנת 90' הוציא את אלבומו הראשון ונבחר ל"זמר השנה" של רשת ג'. שנה מאוחר יותר נבחר לקבל את פרס תפוח הזהב. בשנים 1993-1995 הוציא שלושה אלבומים שנקראו "אהבה מחודשת" וכללו חידושים לשירי אהבה.

במהלך עשר שנות קריירה הוציא פיינמן בסך הכל שמונה אלבומים ואוסף להיטים, שחמישה מהם הגיעו למעמד אלבום זהב ושלושה למעמד של אלבום פלטינה ויותר.