רינגו סטאר, מתופף הביטלס לשעבר ומי שכתב כמה מלהיטיהם הגדולים, יגיע לישראל ויופיע ב-23 ביוני הקרוב בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב. סטאר יגיע לארץ כחלק מסיבוב ההופעות האירופאי שלו "Give More Love". הוא יופיע יחד עם להקת אול סטאר, שמורכבת ממוזיקאים כמו קולין היי (סולן להקת מן אט וורק), גרהאם גולדמן (הבסיסט של 10cc), סטיב לוקת'ר (הגיטריסט של טוטו) וגרג רולי (ממקימי ההרכב סנטנה).

בנוסף לפעילותו בביטלס, רינגו הוציא 19 אלבומים והיה אחראי ללהיטים כמו "Back Off Boogaloo", "It Don't Come Easy" ו-"You're Sixteen" (שבמקור מבוצע על ידי ג'וני בארנט). במופע בארץ הוא צפוי לבצע קלאסיקות של הביטלס מקריירת הסולו.

בעוד שבאתר של הכוכב מופיעים שני תאריכים למופעים בישראל (23 ו-24 ביוני), הפקת המופע הצהירה שנכון לעכשיו נקבעה רק הופעה אחת בארץ. מי שאחראים להגעתו של רינגו לארץ הם יואב צמח ואריה כדורי. מכירת הכרטיסים לקהל הרחב תחל ב-4.1 (חמישי) בשעה 9 בבוקר. מחירי הכרטיסים נעים בין 250 ש"ח ל-1,290 ש"ח וניתן לרכוש אותם דרך האתר או בטלפון 2207*. חברי מועדון 'הנוסע המתמיד' של אל על ומחזיקי כרטיס האשראי 'פליי קארד' יכולים לרכוש כבר היום כרטיסים במכירה המוקדמת.