איך יודעים שהגיע הקיץ? כשרונית ראסטה הג'ינגג'ית מוציאה להיט שיצרו עבורה המאסטרים סאבו וקותי. לפני שנתיים זה היה "הקיץ בא" ("שיואו איזה כיף"),  שבקליפ הלא רשמי שלו שרץ ברשת וכלל צילומים מחופי הים הלוהטים של תל-אביב, צפו מעל לחצי מיליון איש. 

עכשיו רונית ראסטה, הג'ינג'ית הכי מאגניבה בפופ, חוזרת עם רוח נעורים רעננה, שנושבת מהלהיט הפוטנציאלי הבא שלה, "דבש", עם טקסט מתחצף ("תן לי עוד טיפה מהדבש שלך, אני לא יכולה בלי הדבש שלך!") וקצב כיפי של "ביילה פאנק" ברזילאי, בחסות סאבו וקותי - צמד המפיקים המוכשר רונן סאבו ואופיר יקותיאל.

ברחובות של ריו דה ז'נירו קוראים לזה Funk Carioca‏ וכיאה לארץ הסמבה, הז'אנר המשלב בין היפ הופ לדאנס, מתאפיין במקצב מהיר וזמרות עם טקסט שובב.

הביילה פאנק זכה להצלחה רבה גם בניו יורק ואירופה, לשם הגיע דרך מפיקים כמו דיפלו, שאף הפך אותו לסימן ההיכר שלו וחיבר אותו עם אחת הכוכבות העולות של השנה האחרונה M.I.A‏ ("נער החידות ממומביי").

את הסינגל החדש ילוו שלושה רמיקסים של שמות מהבולטים בארץ: דור דקל ("חובבי ציון") ברמיקס מועדונים, שלומי אברץ ("קאשה באשה" ו"מטבוחה Project‏") ברמיקס שמחבר את הטראנס לברזיל ואורי שוחט ואלארם ברמיקס היפ הופ.