אין תמונה
"השרוף" החדש?

תומר בירן הוא המפיק המוזיקלי שנבחר להפיק את אלבום הבכורה של בעז מעודה, שייצא לקראת פסח. בימים אלה מסתגרים השניים באולפן ההקלטות ועובדים על שירים חדשים. בירן עבד עם מעודה על השיר "אורח בעולם", שכתבה והלחינה קרן פלס, שהפך השנה ללהיט השמעות גדול ברדיו. בעקבות שיתוף הפעולה המוצלח הוחלט להמשיך את הקשר, כשבמקביל מצטרף אוהד חיטמן לצוות כותבי השירים באלבום שבדרך

בשנה האחרונה עבד מעודה, זוכה "כוכב נולד5", עם כמה מעבדים מוזיקליים על סקיצות. במקביל הקליט חמישה שירים במסגרת המיני-קדם בשנה, בסיומו נבחר השיר "כאילו כאן" שכתבה והלחינה דנה אינטרנשיונל, איתו הגיע למקום התשיעי בשלב הגמר של תחרות אירוויזיון 2008 בבלגרד.

תומר בירן, בן 32, לאחרונה זכה בירן להצלחה גדולה בזכות המאש-אפ לשירים "עושה שלום במרומיו" ו"עכשיו מעונן", שהוקלט לקמפיין של חברת "סלקום" וזכה לעשרות אלפי הורדות מהרשת. לפני כן הפיק בירן יחד עם חיים צינוביץ' את שני האלבומים של פרויקט "השרוף", עם הלהיט "הבל החן, שקר היופי". כמו כן היה במשך שנים שותפו הקבוע של צינוביץ' ליצירת עשרות פרסומות מצליחות ופסי-קול לסרטי קולנוע וטלוויזיה ולמשחקי מחשב בארץ ובחו"ל.

טמירה ירדני מחברת "טדי הפקות", המנהלת את בעז מעודה, אישרה: "תומר בירן הוא אכן המפיק המוזיקלי המיועד לאלבומו של בעז מעודה והם כבר בעיצומן של הקלטות".