מיי פיינגולד והתינוקת (צילום: ראובן שניידר )
"אמילי עוברת איתי את כל התהליך". מיי פיינגולד והבת, כשעוד היתה תינוקת | צילום: ראובן שניידר

מיי פיינגולד, נציגת ישראל לאירוויזיון 2014, לא יכולה לצאת למסע יחסי ציבור נרחב באירופה, בגלל המחויבויות שלה להצגות בתאטרון ה"קאמרי", אבל היא כן יכולה להתראיין לעיתונות מחו"ל.

אתמול העניקה פיינגולד ראיון לאתר האירוויזיון, ובו סיפרה שביתה אמילי בת השנתיים, הופכת להיות מעריצת אירוויזיונים: "אני מגדלת בת בגיל שנתיים, שעוברת איתי את כל התהליך של האירוויזיון", אמרה פיינגולד בראיון, "ואני מרגישה שאני מגדלת אצלי בבית דור חדש של מעריצי אירוויזיון!". פיינגולד עצמב, כפי שסיפרה בראיונות כאן באתר mako, היא מעריצת אירוויזיונים ומחזות זמר מגיל צעיר, והלה לשיר כבר בגיל חמש בהשפעתם.

ההימורים עקביים: מקום 15 בגמר

בורסת ההימורים סביב האירוויזיון שיתקיים בתחילת מאי בקופנהאגן (ללוח הזמנים המלא) ממשיכה לחגוג. אתרי ההימורים הגדולים ממשיכים לדרג את השיר הישראלי "Same Heart" בביצועה של מיי פיינגולד במקום ה-15 בגמר התחרות. זאת לאחר שלפי אתרי ההימורים פיינגולד תעפיל לגמר מהמקום ה-4 או ה-5 בחצי הגמר השני בו היא משתתפת (כשיר מס' 2), אחרי שלוש שנים בהן נציגי ישראל לא הצליחו להעפיל לגמר.

בינתיים כבר זכה השיר לרמיקס קלאבי של הדיג'יי והמפיק דודי שרון:

במקביל ממשיכות ההכנות של מיי פיינגולד להופעה על הבמה בקופנהגן. כפי שפרסמנו היא תופיע עם צמד רקדניות וללא זמרי ליווי, בבימויו של עוז מורג. השמלה אותה תלבש פיינגולד על הבמה עדיין נמצאת בשלבי תפירה אצל המעצבת דנה ברק מבית האופנה "NOX".

אבל אחת כמו פיינגולד לא תפספס את ההזדמנות לצחוק קצת על הנושא, ופרסמה בפייסבוק שמלה הזויה אותה סימנ כשמלה אותה תלבש בתחרות. עד מהרה התברר שמדובר במתיחה של ה-1 באפריל. חביב לה

שמלת 1 באפריל של מיי פיינגולד (צילום:  Photo by Flash90)
מזעזעת. שמלת 1 באפריל של מיי פיינגולד | צילום: Photo by Flash90

עוד ב-mako מוזיקה