אין תמונה
נתן גושן חוגג זהב עם עידן עמדי, צביקה הדר, מארינה מקסימיליאן קרני ושי גבסו

לרשימת ההישגים המתארכת של נתן גושן מתווסף היום הישג נוסף - "אלבום זהב" על מכירת 20 אלף עותקים מאלבום הבכורה המצליח שלו תוך עשרה חודשים מיציאתו. גושן קיבל את האות יחד עם חברי ההרכב המלווה אותו ומפיק האלבום לואי להב מידי אנשי "טדי הפקות", החברה בה הוא מנוהל. צביקה הדר, ששותף בהפקות של "טדי" ואמני "טדי" - מארינה מקסימיליאן קרני, עידן עמדי ושי גבסו הצטלמו איתו למזכרת.

היום כבר טס נתן גושן ללונדון יחד עם חברתו לירן כוהנר, כדי להשלים את הקלטות אלבומו השני עם המפיק המוזיקלי יועד נבו. האלבום השני יכלול 11 שירים חדשים שגושן כתב והלחין, כמו שעשה באלבומו הראשון. שיר ראשון מהאלבום השני צפוי לצאת כבר בשבוע הבא.

"זה שבוע מאוד מרגש מבחינתי", אומר גושן. "זכיתי לקבל 'אלבום זהב' על האלבום הראשון שלי וחגגתי את קבלתו עם החברים והאנשים שמלווים אותי לאורך הדרך. היום אני כבר טס ללונדון, להשלים את ההקלטות לאלבום הבא. אני מאוד מאושר ומחכה בקוצר רוח ליציאת הסינגל הראשון שמתוכנן לצאת כבר בשבוע הבא".

נתן גושן ליווה את האלבום בסיבוב הופעות מצליח, הוכתר כ"פריצת השנה" במצעד השנתי של גלגלצ ו-mako לשנת תשע"א והוכרז כחתן פרס אקו"ם ל"מלחין השנה". ערוץ היו טיוב שלו, הכולל להיטים כמו "יודע", "פנים אחרות, גבולות ההגיון", "כל מה שיש לי", "איפה את" ועוד, עבר את 20 מליון הצפיות.

אין תמונה
נתן גושן חוגג אלבום זהב עם המפיק לוי להב וחברי ההרכב