אין תמונה
הלו, יעקב

אחרי שבחרה בלואי להב כמפיק מוזיקלי ומנהל אמנותי באלבומה האחרון, "שוברת שתיקה", תחזור מאיה בוסקילה לשתף פעולה עם המפיק המוזיקלי יעקב למאי בהקלטות אלבומה הבא. בימים אלה מככב ברדיו הסינגל האחרון שלה "נשמתי", אותו הלחין צביקה פיק, שהלחין גם את "הלב (לילה סתווי)", הלהיט שפרץ לבוסקילה את הדרך. מה שכנראה שכנע את בוסקילה ומנהלה האישי, אלון שמעון, ששווה ללכת על שיתופי פעולה שכבר הוכיחו את עצמם.

"אכן חזרתי לעבוד מול יעקב למאי", מאשרת בוסקילה, "כבר סיימנו עקרונית לאסוף כמעט את כל החומרים לאלבום החדש, שיהיו בו גם שירים שאני שותפה בכתיבה ובהלחנה שלהם וגם שירים שקבלתי מיוצרים אחרים. יעקב מוזיקאי מדהים, כמו שלואי להב מוזיקאי מדהים, ואני חושבת שנכון לי לשחק עם המוזיקה שלי ולנסות בכל פעם להפתיע מחדש את עצמי ואת הקהל שלי".

מחכה ל"NMC יונייטד"

באלבום "שוברת שתיקה" הייתה מאיה בוסקילה עצמה, בעצתו של לואי להב, אחראית לרוב המילים והלחנים. האלבום זכה לביקורות אוהדות, ואין ספק שלהב ניקה משירתה של בוסקילה הרבה מניירות, אך הדעות לגבי הצלחתו המסחרית חלוקות. גם מופע הבמה שהועלה בעקבות "שוברת שתיקה" לא האריך ימים בניסיונו לפתוח קופות, וכיום מופיעה בוסקילה בעיקר באירועים מכורים מראש. כאמור, במטרה להשיב עטרה ליושנה הוזעק לדגל יעקב למאי שהפיק מוזיקלית את שני אלבומיה הראשונים של מאיה בוסקילה, "סיפור מכור" רב המכר ו"ימים של אהבה".

כמו רבים מאמני חברת "הד ארצי", בעקבות רכישתה בידי קונצרן "NMC יונייטד", גם מאיה בוסקילה ממתינה עכשיו להתבהרות עתידה כאמן החתום בחברה לפני שתקבל אור ירוק להיכנס לאולפן ההקלטות לתחילת העבודה על האלבום החדש.

אלון שמעון, מנהלה האישי, מוסר בתגובה: "אנחנו כבר במגעים מול חברת התקליטים ונהיה חכמים יותר בתוך שבועיים-שלושה. בינתיים אנחנו כבר מקליטים סקיצות עם יעקב למאי, ואני יכול לומר בוודאות שיש למאיה שירים חדשים מדהימים".