רובי וויליאמס מכריז היום רשמית על בואו להופעה בישראל במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי חדש. ההכרזה המוקדמת התקיימה באמצעות סרטון וידיאו מיוחד שהוציא וויליאמס, בו הוא מונה את רשימת הערים בהן יופיע השנה, על רקע הלהיט הענק "Let Me Entertain You". ההכרזה הרשמית מתקיימת בלונדון במסיבת עיתונאים. היא מגיעה יומיים בלבד אחרי שאשתו של וויליאמס ילדה בן, ילד שני למשפחה אחרי הבת הבכורה.

רובי וויליאמס צפוי להופיע בפארק הירקון בתל אביב ב-2 במאי 2015, כפי שכבר פורסם ב-mako. שכרו יעמוד על כמיליון וחצי עד שני מיליון דולר. המפיקים גד אורון ומרסל אברהם מקווים למלא את הפארק בחמישים אלף מעריצים ומעריצות.

כרטיסים

מכירת הכרטיסים למופע בישראל תחל ביום שישי , 7.11.14 בשעה 10.00 בבוקר

במכירה מוקדמת של עשרת אלפים הכרטיסים הראשונים בדשא - 290 ש"ח
מחיר הכרטיסים בדשא אחרי ה-10 אלפים הראשונים: 390 ש"ח
מחיר הכרטיסים במתחם סמוך לבמה -  1200 ₪
מחיר הכרטיסים בטריבונת הישיבה – 1300 ₪
המכירה תתבצע במשרד הכרטיסים לאן: 8780*

כמו כן, חברת השיווק "Mark Batler associates" תשווק חבילות VIP  למופע. פרטים באתר החברה.

בשנים האחרונות ניהלו מעריצות ישראליות קמפיין להבאתו של רובי וויליאמס לישראל. באחד הרגעים הבלתי נשכחים, בהופעה שלו עם להקת "טייק ד'את" באיצטדיון וומבלי בלונדון, העבירו מעריצות לוויליאמס דגל ישראל, והכוכב נישק אותו והתעטף בו.

מגדולי כוכבי הפופ בשני העשורים האחרונים

רובי וויליאמס, שב-13 בפברואר הקרוב יחגוג 41, הוא מגדולי כוכבי הפופ בעולם בשני העשורים האחרונים. רשימת הלהיטים שלו ארוכה וכוללת שירים כמו Let Me Entertain You, Angels, Millenium, Feel, Rock Dj, She's the One, Somethin' Stupid, Old Before I Die, No Regrets, Candy ועוד רבים. באפריל 2009 פרסמה אקו"ם ש-"Feel" הוא השיר הלועזי הכי מושמע ברדיו בישראל בשנים 2000 - 2008, בתחנות המדווחות. כמו כן הקליט וויליאמס לא מעט גרסאות כיסוי מוצלחות בקריירה, והוא יכול לבצע גם מהן על הבמה בפארק. ואם ממש יתחשק לו, הקהל לא יתנגד גם לאיזה להיט נוסטלגי מימי "טייק ד'את" העליזים.

Angels בהופעה, 2014

וויליאמס הוא, כזכור, יוצא להקת הבנים הבריטית "טייק ד'את'" שכיכבה על הבמות בשנות ה-90', ולפי כוכבה הנוכחי, גרי בארלו, צפוייה להגיע גם היא לישראל השנה. אחרי הלהקה פיתח וויליאמס קריירת סולו משגשגת. במהלך השנים נמכרו אלבומיו ב-57 מיליוני עותקים ברחבי העולם. הוא מכר יותר אלבומים בבריטניה מכל זמר-סולו אחר וזכה בהכי הרבה פרסי "בריטס", 17 במספר. ב-2004 נכנס ל"היכל התהילה של המוזיקה הבריטית", אחרי שזכה בתואר "אמן העשור" של שנות ה-90'.  וויליאמס אף מחזיק בשיא גינס - לסיבוב ההופעות שלו בשנת 2006 נמכרו 1.6 מיליון כרטיסים ביום אחד.

וויליאמס גם ידע להתאחד עם חבריו בעיתוי המתאים, לפני כשלוש שנים, כדי לקצור את פירות הנוסטלגיה ולצאת לסיבוב הופעות ענק, שנחשב למצליח ביותר בבריטניה אי פעם. בין מאי 2011 למאי 2012 הרוויחו חברי טייק ד'את, ביניהם וויליאמס והכוכב השני בלהקה, בארלו, 69 מיליון דולר רק מהופעות.

אלבומו האחרון של רובי וויליאמס, "Swing Both Ways", יצא בדצמבר 2013 וכלל שיתופי פעולה עם כוכבים צעירים ממנו, כמו לילי אלן, רופוס וויינרייט, קלי קלארקסון, אולי מארס ומייקל בובלה, בשירים מקוריים לצד כמה קאברים. הלהיט הכי חדש שלו הוא "The Days", בשיתוף פעולה עם אביצ'י, שיצא לאחרונה.

Let Me Entertain You בהופעה, 2013