התלבטתם אם לרכוש כרטיס למופע של רובי וויליאמס בישראל? מהבוקר נכנס גורם נוסף למשוואה שלכם - כל הכרטיסים המוזלים למופע אזלו, ומעתה יימכרו רק כרטיסים במחיר מלא.

כזכור, הודיעה הפקת המופע על עשרת אלפים כרטיסים ראשונים שיוצאו במכירה מוקדמת במחיר מוזל של 290 ש"ח לכרטיס בדשא. עם פתיחת המכירה לפני 12 יום נמכרו במהירות כעשרת אלפים כרטיסים, רובם כרטיסים לדשא במחיר המוזל.

בימים האחרונים אזלו הכרטיסים המוזלים, ולבקשת הקהל איפשרה ההפקה המשך המכירה במחיר מוזל. אך הבוקר לאחר שהסתיימה ההקצאה הנוספת, הוחלט לסיים את המכירה המוקדמת. מחירי הכרטיסים בדשא יהיו מעתה 390 ש"ח. מחיר הכרטיסים ב-"Inner pit" (המתחם הסמוך לבמה) הוא 1200 ש"ח. מחיר הכרטיסים בטריבונת הישיבה הוא 1300 ש"ח.

חורף חם, אביב לוהט

מאז ההכרזה על ההופעה של רובי וויליאמס, שתיערך בפארק הירקון ב-2 במאי 2015, ובמקביל אליה, הוכרזו בישראל עוד כמה הופעות, שהולכות לעשות לחובבי המוזיקה חורף חם ואביב לוהט, משהו שנראה קצת דמיוני רק לפני כמה חודשים, בזמן המלחמה:

מארק קוזלק ו"סאן קיל מון" יופיעו ב-6 בדצמבר במועדון "בארבי" בתל אביב.

להקת "ריפבליקה" תופיע ב-11 בדצמבר במועדון "בארבי" בתל אביב.

"אייר סופליי" יופיעו ב-12 וב-14 בדצמבר בהיכל התרבות בתל אביב.

המופע "Metal All Stars" יתקיים ב- 23 בדצמבר במועדון האומן 17 בתל אביב, עם צ'אק בילי מ"טסטמנט", ג'ואי בלדונה מ"אנת'רקס", דייב אלפסון מ"מגהדת'", קרונוס מ"וונום", ג'ף טייט מ"קווינסרייך", רוס פרידמן מ"מאנוור", גאס ג'י מההרכב של אוזי אוסבורן, וייני אפייס מ"בלאק סאבאת'" וכרמיין אפייס מ"וונילה פאדג'".

מיסטר וגאס יופיע ב-24 בדצמבר בקומפורט 13 בתל אביב

קליס מוסיפה הופעה: 6 ו-7 בפברואר ב"זאפה הרצליה"

סולן המטאל וורל דיין יופיע ב-5 בפברואר ב"תמונע" בתל אביב.

ג'יימס בלאנט יופיע ב-7 בפברואר בהיכל נוקיה בתל אביב.

"אלן פרסונס פרוג'קט" יופיעו ב-10 בפברואר בהיכל נוקיה בתל אביב (הוכרז באתר הלהקה).

גרג דולי וה"אפגן וויגס" יופיעו ב-24 בפברואר במועדון "בארבי" בתל אביב.

טריקי יופיע ב-26 בפברואר במועדון "בארבי" בתל אביב.

הבקסטריט בויז יופיעו ב-19-21 במאי באמפי רעננה.

"וואן ריפבליק" יופיעו בישראל ככל הנראה ב-30 במאי (תאריך לא רשמי).