אין תמונה
מבטל ומנסה לדחות.פול אנקה

עוד ביטול לאוסף: הזמר הותיק פול אנקה מודיע על ביטול שתי הופעותיו, שיועדו להתקיים בסוף השבוע הבא בישראל. אנקה היה אמור להופיע בהיכל התרבות בתל אביב ב-24 ביולי יום חמישי, וב-26 ביולי מוצאי שבת. הופעות אלה לא יתקיימו ובהפקה הישראלית מנסים להעביר אותן לחודש אוקטובר הקרוב. הופעות אלו היו אמורות להיות ההופעה ההחמישית והשישית של אנקה בשנים האחרונות בארץ, אחרי שהגיע כבר לארבע הופעות בהיכל נוקיה החל מנובמבר ב-2009.

מנהליו של הזמר מסרו: "בשל המצב הנוכחי במזרח התיכון, פול אנקה והמפיקים המקומיים החליטו על דחיית ההופעות הקרובות שלו. אנחנו בתקשורת מתמדת עם המפיקים המקומיים ומנסים למצוא פתרון שיאפשר קיום המופעים בתאריכים אחרים, עליהם נכריז בימים הקרובים.

"אנו מבקשים מכל בעלי הכרטיסים הנוכחיים לשמור את הכרטיסים שלהם ולהמתין להודעה על התאריכים החדשים. פול אנקה מבטיח שברגע שישתפר המצב באיזור, הוא יגיע עם הגרסה העדכנית ביותר של המופעה, ומיטב הביצועים שלו".

גל הביטולים בשיאו

הביטול של פול אנקה מצטרף לרשימת הביטולים ההולכת ומתארכת בימים האחרונים של הופעות מיובאות לישראל מחו"ל: ניל יאנג, "בריאן ג'ונסטאון מסאקר", להקת "אמריקה", צ'יק קוריאה וסטנלי קלארק, ופסטיבל הדאנס "Isle Of Dreams".

כעת נשואות העיניים לשלוש ההופעות של ה"בקסטריט בויז" באמפי רעננה בסוף החודש (29-31 ביולי), ולהופעה  של להקת "קנזס" (5.8) בהיכל התרבות בתל אביב.

להקת המטאל האמריקנית "ביוהזארד" צפויה כן להגיע להופעה שנקבעה לה ב-2 באוגוסט במועדון "בארבי" בתל אביב. דייב מאסטיין, הסולן של להקת "מגהדת'", כבר הצהיר: "מי שלא מגיע לישראל הוא פחדן". ההופעה שלהם צפויה להתקיים ב-6.8 בביתן 1 בגני התערוכה ת"א. כמו כן ב-21 באוגוסט צפויה להופיע בארץ לךנה דל ריי, וב-13 בספטמבר ליידי גאגא.