אין תמונה
גם הוא מבטל. דבנדרה בנהארט

אמן האינדי-פולק דבנדרה בנהארט ביטל את צמד הופעותיו בישראל, שהיו אמורות להתקיים השבוע, בימים רביעי וחמישי במועדון הבארבי בתל אביב. בנהארט היה אמור לנחות בישראל הערב, יום שני 14.6. אלא ש-3 שעות לפני מועד הגעתו לארץ וכ- 48 שעות לפני ההופעה הראשונה התקבלה הודעה מסוכניו, כי מסיבות פוליטיות ולחצים רבים שהופעלו עליהם, הם מבטלים את ההופעות המתוכננות בתל אביב.

וזאת למרות הצהרותיהם החוזרות ונשנות כי הם מתכוונים להגיע לארץ בניגוד לביטולים של אמנים אחרים מחו"ל עקב המצב הפוליטי בישראל.

כזכור, בנהארט, שכבר הופיע בישראל בעבר בהצלחה רבה, ונחשב לידיד הקהל הישראלי, הוסיף הופעה בארץ אחרי שהכרטיסים להופעה הראשונה אזלו. גם להופעה הנוספת אזלו הכרטיסים. אחרי הביטול נמסר כי מועדון הבארבי יוציא הודעה מסודרת באי-מייל לכל רוכשי הכרטיסים עם הנחיות לביצוע הביטול החל ממחר בבוקר (שלישי 15.6).

התחליף: גבע אלון בחינם

שחף שוורץ ושרוליק איינהורן, מפיקי המופע מסרו: "אנחנו מאוכזבים מאד מהביטול, ומופתעים מהעיתוי, בעיקר שלאורך כל הדרך האמן ומנהליו הבהירו כי ביטול לא עומד על הפרק מבחינתם, והם מגיעים לישראל כמתוכנן".

גבע אלון, שהיה אמור להיות המופע הפותח של דבנדרה בנהארט, החליט לפצות את הקהל ולקיים בבארבי ביום חמישי 17.6 הופעה מיוחדת, שתהיה פתוחה לקהל הרחב, אשר מאוכזב מהביטולים הרבים של אומני חו"ל אשר פוקדים את ישראל לאחרונה. מההפקה של גבע אלון נמסר: "כששמענו על הביטול החלטתנו לעשות מעשה, אנחנו  מוזיקאים אוהבי תרבות ולא פוליטיקאים".

>> להקת קיי'ז צ'ויס תגיע שוב לישראל ב-14.9