רוקסט 1 (צילום: Marco Prosch, GettyImages IL)
עם כל הלהיטים. רוקסט בהופעה | צילום: Marco Prosch, GettyImages IL

צמד הפופ-רוק השוודי "רוקסט" יגיע להופעה ראשונה בישראל ב-22 באוקטובר 2011 בגני התערוכה בתל אביב, במופע שצפוי לכלול את מיטב הלהיטים. מחירי הכרטיסים: 295 ש"ח במכירה מוקדמת. בהמשך ב-370 ש"ח. את המופע מפיקים שוקי וייס ומארק ליברברג מ-Live Nation.

"רוקסט" - הזמרת מרי פרדריקסון, שהחלימה מסרטן, והגיטריסט והמוזיקאי פר גסלה, הודיעו לפני כשנתיים על איחוד ועושים השנה קאמבק גדול, עם אלבומם החדש והכפול "Charm School", ממנו בולט הסינגל והקליפ "She’s Got Nothing On (But The Radio".

מיטב הלהיטים

כחלק מהקאמבק יצא הצמד לסיבוב הופעות עולמי ויגיע לישראל במופע להקה עם נגנים, בו הם צפויים לבצע את מיטב להיטיהם מתחילת שנות ה-90' ועד היום, ביניהם המנונים כמו  "The Look", "Joyride", "It Must Have Been Love" (מפסקול הסרט "אישה יפה"), How Do You Do, "Listen To Your Heart", Crash! Boom! Bang! , Sleeping in My Car Church of Your Heart ועוד. ישראל היא תחנה אחת על המפה של הצמד, שכוללת השנה 112 הופעות ב- 30 מדינות על פני 5 יבשות.

"לפני מספר חודשים טסתי לצפות בהופעה של רוקסט באירופה, ומה שראיתי הוא שהזמן רק מיטיב עם הלהקה והיא ממשיכה לגדול ולהשתבח עם השנים", אומר המפיק שוקי וייס. "התקשורת שלהם עם הקהל בהופעה נדירה, הסולנים והנגנים מעולים, ובאופן כללי מופע חי מהטובים והמהנים שיש. היו לי תהיות לגבי יכולותיה הווקאליות והפיזיות של הסולנית, מארי פרדריקסון, אחרי מאבקה הנחוש במחלת הסרטן, ולשמחתי זכיתי לראות אותה כובשת את הבמה בשלה וחזקה מתמיד".

רוקסט (צילום: Marco Prosch, GettyImages IL)
הפרחים לשוקי. רוקסט | צילום: Marco Prosch, GettyImages IL
רוקסט פרצה משוודיה ב-1989 עם הלהיט "Listen to your Heart". שנה אחריו הגיע "It Must Have Been Love" שכיכב בסרט "אישה יפה" והעולם נכבש. עד היום הוציא הצמד 33 סינגלים, חלקם להיטי פופ-רוק מקםיצים וחלקם בלדות רומנטיות. ב-25 שנות פעילות (עם הפסקה באמצע) הם מכרו למעלה מ- 75 מיליון עותקים מאלבומיהם.

באביב 2009, אחרי שמונה שנות הפסקה, עלתה הסולנית מרי פרדריקסון לבמה להתארח בשני שירים במופע של פר גסלה באמסטרדם, וכעבור פחות משבועיים הודיעו "רוקסט" על האיחוד. הביקוש לכרטיסים היה אדיר, וסיבוב הופעות צנוע הפך לסיבוב הופעות בן 42 הופעות מול למעלה מ- 600,000 מעריצים. מונעים מגל ההצלחה הצמד חזר לאולפן להקליט חומרים חדשים, ובתחילת 2011 הודיעו על סיבוב הופעות עולמי ראשון מאז  1994ואלבום חדש שנקרא כאמור “Charm School”.

כרטיס במכירה מוקדמת ללא עמידה בקופות

החל מ-18 באפריל ניתן יהיה לרכוש כרטיסים למופע דרך אתר Eventim ולקבל את הכרטיס לפי בחירה באחת הדרכים הבאות: ברקוד בטלפון הנייד, ברקוד במדפסת הביתית, כרטיס פיזי המגיע לבית במעטפה עם שליח, כרטיס מגנטי המתמלא בפרטי המופע אותו.

עם הגעת הקהל למופע בגני התערוכה ב- 22/10 ניתן יהיה לגשת ישירות לכניסה ללא צורך לעמוד בקופות. הכרטיס ייסרק ולאחר אימות תתאפשר הכניסה למתחם ההופעה. הכרטיס מציע אפשרויות רכישה נוספות באירוע - חנייה, מרצ'נדייז, משקה ראשון ועוד. פרטים נוספים בנושא זה יפורסמו בהמשך.