גוגול בורדלו בארבי (צילום: נועה מגר)
זה לא רד אורבך | צילום: נועה מגר

מי שחשב שלהקת "גוגול בורדלו" הלוהטת תסתפק בהופעה אחת בישראל, יכול היה לדעת מראש שכאשר הסולן יוג'ין האץ' וחבריו נוחתים ב-972 הם מופיעים בדרך כלל יותר מפעם אחת, וכך יקרה גם הפעם.

אחרי שתחמם את סאונדגארדן באיצטדיון בלומפילד ב-18 ביוני בפסטיבל "רוקנ'רולה", תופיע "בורדלו" בערב שלמחרת, ה-19 ביוני, גם במועדון "בארבי" בתל אביב, במופע מלא (150-180 ש"ח).

"אנחנו חוזרים לתל אביב כמו עטלף שמגיע מהגיהינום", אומר האץ' בסרטון חביב שאליו הצטלם עם חבר להקה נוסף אי שם ברחוב, בבוגוטה, קולומביה.

כזכור, "גוגול בורדלו", שהוקמה בניו יורק, הוגדרה על ידי מגזין ה"רולינג סטון" כ"הופעה החיה הפרועה ביותר בעולם". הם כבר היו בישראל פעמיים, ב-2009 בהאנגר ו-2011 בבארבי, ויחזרו בקיץ בשלישית. הצפי הוא לקרקס מוטרף באווירה מסיבתית עם החבורה הבינלאומית, שמחברת מוזיקה צוענית עם אנרגיות של Pאנק, וחציית גבולות ז'אנריים, גיאגרפיים ותרבותיים.

ההרכב בן שמונת החברים (ללא הגיטריסט הישראלי אורן קפלן, שכבר לא מנגן איתם), נמצא בעיצומו של סיבוב הופעות עולמי בעקבות האלבום השישי "Pura Vida Conspiracy". האלבום נקרא על שם מושג לטיני שמשמעותו "תמצית החיים". הוא משלב את הרוח ההרפתקנית של הלהקה עם אנרגיות של רוקנ'רול, בהפקתו של אנדרו שפס, שהפיק איתם את האלבום המצליח "Trans-continental Hustle".

"גוגול בורדלו" בהופעה: