חיים משה - "זכיתי בך"

חיים משה
שוב חוזר לרגש. חיים משה

חיים משה מוציא את הבלדה "זכיתי בך", עם מילים של רמי לב ולחן, עיבוד והפקה מוזיקלית של דורון אלימלך. הפעם משה, עם הקול המיוחד שלו, משחזר את ימיו כקדם ומצליח לרגש בשיר שנכנס ישר ללב

"זכיתי בך" הוא סינגל נוסף מתוך אלבום חדש של חיים משה שצפוי לצאת בקרוב. מתוך האלבום יצאו עד כה הסינגלים "איך שבאת" , "בתוך הלב" ו- "נדלק". ו"נשבעים",, ו-"יש אהבה".

לאחר הצלחת שני המופעים הראשונים ולאור הביקוש הרב יקיים חיים משה הופעה נוספת ברידינג 3 שבנמל תל אביב במוצאי שבת 12.3.11

 

נתי לוי - "נוסע"

אין תמונה
לאן הוא נוסע. נתי לוי

נתי לוי מוציא את השיר החדש "נוסע", אותו הלחין למילים של אלונה בן עמי. לעיבוד אחראי אדוש ניר רחני. השיר יוצא כסינגל נוסף לקראת אלבומו החדש של לוי שצפוי לראות אור בקרוב, לקראת חג הפסח. האלבום לפי לוי יהיה תמהיל המערב שירי אהבה מודרניים לצד ניגונים מבית אבא.

מהאלבום יצאו עד כה הסינגלים "את ואני" ,"כל מילה" ו"פסגת החיים" בדרך לאלבום הסולו הראשון שלו מזה כ-8 שנים, עליו עבד בארבע השנים האחרונות. האלבום יכלול גם את השירים "קוסמת" ו"הכוכבת", שני הדואטים האחרונים שהוציא לוי יחד עם פיני חדד, שותפו הקבוע לדואטים, ששר איתו להיטים כמו "ילדה רעה", "אוהב אבל מציאותי", "דובדבן וקצפת", "איתך מרגיש לבד" ו"צמא לאהבה".

 

אבנר דן - "נסיבא לחביבא"

אבנר דן (צילום: אבשלום לוי)
במרוקאית זה נשמע יותר טוב. אבנר דן | צילום: אבשלום לוי

אבנר דן, ממייסדי ז'אנר ההומור העדתי בארץ, בסינגל חדש בשפה המרוקאית בשם "נסיבא לחביבא", שיר הנושא מתוך הצגה חדשה אותה כתב, מביים ובה הוא גם מככב. דן כתב והלחין את השיר, אותו עיבד והפיק מוזיקלית אבי פרץ ("קשה לי").

השיר בשפה המרוקאית, כמו גם ההצגה, נכתבו מתוך רצון לשמר את המסורת והמורשת המפוארת של יהדות מרוקו. ההצגה מועלית בכל רחבי הארץ ובתפוצות (ארה"ב, קנדה, צרפת ומרוקו).

אבנר דן הוא אחד הסטנדאפיסטים הראשונים בישראל, כותב, מביים ומשחק על במת התיאטרון, כמו גם בטלוויזיה ובקולנוע, זה למעלה מ- 40 שנים.

"נסיבא לחביבא" - תרגות לעברית

ז'קלין יא ז'קלין, את בעלת היופי, הגברים שרואים אותך מתפעלים / ז'ילבר היקר, בא לשאול לשלומך, רוברט הארוס, לא מתייחס אליך.

ז'וזפין יה ז'וזפין, החותנת החביבה, צוחקת ובוכה בלי שום סיבה / מבשלת ומנקה, כל היום טורחת, שומרת על בתה כמו איזו רופאה.

קלוד הבוס, בא עצבני מהעבודה, שותה עראק כדי לשכוח מהדאגות / איפה אותם ימים, כשהיה צעיר ויפה, היום הוא הזדקן ונהיה עצלן.

רוברט הכיר את ז'קלין, ולא שמר עליה, ראה אותה ז'ילבר, ומיד התאהב בה / רוברט המסכן, הלך לו החשק, הרוויח הרבה כסף, והפסיד את ארוסתו

ז'ילבר אוהב את ז'קלין ומת עליה, הוא גבר מתוחכם ויודע לסובב אותה / מביא לה פרחים ודואג לה, חיבק ונישק אותה בבית הוריה

החותנת החביבה – החותנת החביבה, מסודרת ומלומדת כמו איזו רופאה / חיה עם בעלה בחיבה ואהבה, היא בעלת הבית, ויש עליה הילה

>> רינת בר כבר אמא, ועכשיו חוזרת לבמות