אין תמונה
"אני משתדלת תמיד להפתיע וגם באלבום ה-21 אני אפתיע, בעזרת השם". שרית חדד

שרית חדד הוציאה השבוע את השיר "לינדה", גרסה משודרגת, באדיבותו של היוצר והמפיק המוזיקלי Henree, לשיר הקלאסי "לינדה לינדה" של סמיר אל-טוויל, שמוכר בישראל בביצוע של חיים משה. "לינדה" מצטרף אל "יָפֶה יָפֶה" כסינגל שני מתוך אלבומה החדש של חדד שצפוי לצאת עוד הקיץ לקראת ראש השנה.

"אני מרגישה מקסים", אומרת שרית חדד, בדרך להופעה גדולה בפני אלפי אנשים באירוע פרטי בצפון תל אביב. "האלבום החדש שלי עדיין בעבודה, עוד לא סיימנו אותו. אני מתכננת להוציא אותו תוך חודשיים-שלושה, בעזרת השם".

-איך הוא צפוי להישמע?
"עדיין לא גיבשנו את הקו המנחה של האלבום. אני מקליטה הכל מהכל. תמיד כשאני מתחילה לעבוד על אלבום אין לי קו מנחה, אבל הוא יהיה מגוון ורב גוני. אני שותפה לכל צליל, אות, תו ומשפט. אני מעורבת בבחירת השירים ובהכל".

"אני חוזרת לחיבור עם קובי אוז ויש משא ומתן עם ניקוס ורטיס"

-יש מוסכמה שאת מובילה טרנדים במוזיקה המזרחית, שאחרים שומעים מה עשית והולכים אחריך. כשעשית פופ כולם פתאום עברו לפופ, כשחזרת למוזיקה ערבית זה נהיה פתאום אופנתי.
"אני לא חושבת על זה מהמקום הזה, אלא עושה מה שאני מרגישה, מה שאני מתחברת אליו. אני בהחלט משתדלת להפתיע. גם באלבום ה-21 אני אפתיע. אני יכולה להגיד שקובי אוז כתב לי שיר חדש. בעבר הוא כתב לי את 'יאללה לך הביתה מוטי' ושרנו יחד את 'אני כמו דג' ועוד להיטים. ועכשיו אחרי הרבה שנים שלא עבדנו יחד אנחנו חוזרים לשיתוף פעולה. אני עובדת גם עם הנרי ועם דקלה. ועוד, אתה יודע. יש כרגע מגעים עם ניקוס ורטיס לעוד דואט אחד".

שרית חדד סימפונית (צילום: שרון רביבו)
"כל הופעה היא מבחינתי אותו דבר". שרית חדד בלוס אנג'לס | צילום: שרון רביבו

-הופעת לאחרונה עם תזמורת סימפונית, הופעת בארה"ב, את ממשיכה בקיסריה - איך התחושות?
"אני מרגישה בנוח בכל במה - בחתונה, בחו"ל, בקיסריה. אני מרגישה בבית על הבמה. זה מקום טבעי ונוח ונהנית באותה מידה בכל הופעה. זה טבעי מבחינתי וזה אותו דבר - עם תזמורת או עם הלהקה שלי".

-טוענים שהביקוש למוזיקה מזרחית נמצא בירידה.
"תמיד יש ביקוש להופעות. מעבר לזה אני לא מתעסקת בדברים האלה ולא בדיבורים, רק במוזיקה ואמנות ומאחלת לכולם שיהיה טוב. הייעוד שלי זה לשמח, לשיר, לרגש, זה מה שאני עושה הכי טוב. תקופות כאלה או אחרות - הכי חשוב שאני נהנית ומודה לבורא עולם שנתן לי ליהנות ממה שאני עושה".

-אביב גפן חזר להיות כוכב בזכות "דה וייס". איך התוכנית השפיעה על הקריירה שלך?
"ההשפעה העיקרית היא שהכירו את שרית האמיתית, שרית האדם, לא רק הזמרת. זה משהו שהיה מאוד חשוב לי, לא הכירו ועכשיו מכירים. נתתי להם להכיר את שרית המצחיקה, הזורמת, הקלילה, המדברת. ועוד הרבה דברים. שרית האמיתית".

"אני לא מרגישה צורך לשתף את הקהל באיפה אני מבלה ומה אני עושה"

-ועדיין החיים האישיים שלך מחוץ לתחום.
"כי זה העסק שלי לאן אני הולכת ואיפה אני מבלה ומה אני עושה. מה זה תורם לי לשתף בזה את הקהל? אני משתפת במה שאני צריכה לשתף - מוזיקה, עבודה, בהחלטות המוזיקליות שלי. אני ממש לא מרגישה צורך להודיע לכולם איפה אני אוכלת ואיפה אני יוצאת לבלות, זה לא מעניין בכלל".

-קולגות שלך יושבים בבתי קפה ומזמינים צלמי פפראצי.
"אני לא זקוקה לזה ולא מחפשת את זה. אני בחורה יותר צנועה. אני לא מרגישה צורך לשתף במה אני אוכלת ואיפה אני יושבת. אני בן אדם צנוע ולא זקוקה לצילומי פפראצי".

-עברת לפני עשרה חודשים תאונת דרכים קשה.
"יצאתי מזה לגמרי ואני מודה לבורא עולם שניצלתי בנס. התאונה הזו נתנה לי הרבה תובנות לחיים. אני שמחה שזה קרה כי אני מסתכלת על חצי הכוס המלאה. זה נתן פרופורציה לחיים, הסתכלות אחרת, שכלום לא מובן מאליו וזה בעיקר מה שלקחתי משם".

>> גילי ארגוב נקי מסמים ושר "תרקדי"