הזמרת שני יצהרי מוציאה את השיר "תמסור לו", שכתב אבי אוחיון. את הלחן יצר אוחיון עם מאור תיתון, כשלעיבוד אחראי אסף צרויה.

"תמסור לו" הוא למעשה מסר לאדם שהלך לעולמו, אותו יצהרי מעבירה לו דרך מלאך. אולי זו הסיבה שבגללה ביקשה שהתמונה שלה תופיע על הצד. השיר יכלל בפרויקט "שרים לשמשון", לזכרו של שמשון צור מפקד בצה"ל ואיש ציבור שתרם לקהילה.

זהו סינגל נוסף לקראת אלבום הבכורה של שני יצהרי שצפוי לצאת החורף. קדמו לו "תכזינה", הקאבר ל"יעקב", "אגו", "היא רוצה", "קצת מזל", וצמד "שירי המריבה" "י'בינתי" ו"כמה כמה". במקביל השתתפה יצהרי בסדרה "מה שקורה באילת VIP" בערוץ 24, והצטלמה לדרמה הקומית |שחקן זר".

ביום חמישי ה-14 בנובמבר, תחגוג שני יצהרי את יום הולדתה ה-24 במופע מיוחד וחגיגי במועדון ה"פאשן בר" בתל אביב. מעניין אם גם שם היא תתנשק עם דלית זריהן.

"תמסור לו"

"תמסור לו שאני מחייכת, שיש לי הכל, אמור לו שאני לא כואבת, עומדת איתן לעולם לא אפול, לעולם לא אפול / ספר לו שאני שוב טועמת, את החיים, תמסור לו שאני מאושרת, וגם אם זה רק לכמה רגעים, כמה שקרים

פזמון: הו עד מתי, אשקר לעצמי, בעיניים כבויות, עד מתי, רק אשקה יגוני, שוב בצרור זכרונות, מתי תחזור, ותשיב לי חיי

תמסור לו שאני מציירת, נופים רחוקים, תמסור שאני לא מצטערת, על כל השנים על אלפי רגעים, כמה שנים / תמסור לו שראית עיניים, שלוות וטובות, אולי בסוף אגע בשמיים, ימים חדשים יפרצו לי גבולות, רוצה רק לחיות

פזמון: הו עד מתי, אשקר לעצמי, בעיניים כבויות, עד מתי, רק אשקה יגוני, שוב בצרור זכרונות, מתי תחזור, ותשיב לי חיי

תמסור לו שאני מחייכת, מלאך שלי, תבטיח שתמסור".

שני יצהרי - תמסור לו (תמונת AVI: אושרי בן אבו)
יפה לך ישר. שני יצהרי, "תמסור לו" | תמונת AVI: אושרי בן אבו