אין תמונה
גם אני רוצה קיסריה. איציק קלה

לפני חודשיים סיפר איציק קלה איך הוא מתכונן להופעה חגיגית בהיכל התרבות בתל-אביב ב-18 ביולי. אמרנו לו מברוק, ועכשיו צריך להגיד לו עוד אחד, על כך שסגר הופעה בקיסריה, שתתקיים ב-4 באוגוסט.

כן, אחרי אייל גולן, שרית חדד וקובי פרץ גם קלה סגר הופעה באמפי הלאומי. הוא יגיע לשם אחרי שיעבור גם במשכן לאמנויות הבמה בבאר שבע (11.7) ואחרי שכבר פתח את הסיבוב הארצי שלו במרכז הקונגרסים בחיפה.

"לא רציתי להגיע לשלב בחיי בו אביט אחורה וארגיש שיכולתי לתת לקהל, שליווה אותי בנאמנות כל כך הרבה שנים, חוויה כזו ולא עשיתי את זה", אמר קלה בראיון על סיבוב ההופעות והיכל התרבות. "אין לי תשובה ברורה למה לא עשיתי את הצעד הזה קודם. רבים וטובים במקצוע אמרו לי שהגיע הזמן.

"כל הסימנים בשטח העידו שהעיתוי נכון. השיר 'מותק', שהיה הראשון לצאת לרדיו מהאלבום שבדרך, כבר זכה ליותר מ-50 אלף הורדות בסלולרי".

איציק קלה הוציא עד כה 28 אלבומים ונחשב לאחד הזמרים המוערכים והבולטים בז'אנר הים תיכוני, כשקהל רב עומד מאחוריו. בין להיטיו נמנים "אבא נשמה", "מחפש", "רק איתך", "את הפרח שגידלתי", "אישה יפה", "תני לי רק עוד פעם נשיקה" ועוד רבים נוספים. אלבומו האחרון, "מתגעגע" יצא ב- אפריל 2007.