ליאור נרקיס פרומו (צילום: דורון עדות)
לא מוותר. ליאור נרקיס | צילום: דורון עדות

הזמר ליאור נרקיס מוציא את השיר "לא מוותרים", אותו כתב והלחין Josh, עם עיבוד והפקה מוזיקלית של יעקב למאי. השיר נפתח עם שירה של נרקיס על רקע פסנתר בלבד, מה שהופך אותו אוטומטית לזמין יותר עבור אנשי רדיו שלא מתחברים מיד למוזיקה ים תיכונית. ההמשך קצבי יותר, כאשר המנגינה של הפזמון הראשון ("בכל פעם שאני רואה אותך לידי...") מזכירה את הלהיט "יותר מדי שנים" של רגב הוד עם הלחן הארמני.

מילות השיר מדברות על מערכת יחסים בין בני זוג, שמחליטים לא לוותר על הקשר והאהבה למרות הקשיים. "לא מוותרים" יוצא כסינגל נוסף, שביעי במספר, מהאלבום ה-13 של ליאור נרקיס שצפוי לצאת בחודש אפריל הקרוב. קדמו לו "פצצה", "אם תרצי", "חיבור מיוחד", "התהיי לי", "נהפוך את המדינה"  ו"זה מתחיל" .

לאחרונה התעמת ליאור נרקיס עם אייל גולן, קולגה וחבר שלו. נרקיס האשים את גולן בהשפלתו. "קיבלתי יריקה לפנים", אמר.

"לא מוותרים"

פזמון שני: אני אני שלך, אני אני שלך, אני אני שלך, אני רק שלך..

"פעימות ליבי, רק כשאת, שוכבת לצידי, משכיחה כל עצב שארגיש בתוכי / רואה בי את המעבר, לחיוך, את את השבר, מרגישה בפנים, חזק חזק לפעמים, אני ואת יודעים, עלינו לא מוותרים.

פזמון ראשון: בכל פעם שאני רואה אותך לידי, צריך עוד פעם, והפעם לצבוט את עצמי / לא זוכר מתי הייתי מאושר כל כך, אוהב אותך וכל חלק בך, אני רק שלך

פזמון שני: אני אני שלך...

ביום רביעי, ידך על ידי, טוב לי אהובתי, את מבעירה כל חלק בתוכי / רואה בי את המעבר, לחיוך, את את השבר מרגישה בפנים, חזק חזק לפעמים, אני ואת יודעים, עלינו לא מוותרים.

פזמון ראשון: בכל פעם שאני רואה אותך לידי, צריך עוד פעם, והפעם לצבוט את עצמי / לא זוכר מתי הייתי מאושר כל כך, אוהב אותך וכל חלק בך, אני רק שלך

פזמון שני: אני אני שלך...

>> ג'ולייטה: "אין לי כסף, אין לי כלום, לפעמים אני נשברת"
>> רוברטו נגד אליקו ו"רדיו לב המדינה"