קובי פרץ לא עוזב את הכותרות בתקופה האחרונה בעקבות גזר הדין המפורסם, אבל לידיעה הזו הוא לא ציפה: השבוע התפרסמה כתבה "קובי פרץ מתפלל לשלום אמו שנמצאת בבית חולים", בה נכתב על מצבה הבריאותו הקשה של אמו, באתר הרכילות של "מעריב". הכתבה והנושא קיבלו עשרות שיתופים בפייסבוק, הנייד של פרץ לא הפסיק לצלצל מחברים הדואגים לשלומה, רק העניין הוא שקובי טוען שאמו למעשה לא היתה בטיפול נמרץ. כך קובי פרץ הגיב אמש בפוסט באתר הפייסבוק שלו:

"כשמעתי את זה התקשרתי לקובי והוא לא ענה, אז הבנתי שיש בעיות ועשיתי טלפונים. כשקובי ענה הוא היה בשוק מהכתבה. אמא שלו למעשה לא הייתה בשום טיפול נמרץ", מספר מקורב לפרץ. בן משפחה של קובי אומר "מאז הפסק דין, קובי מתרחק מהתקשורת ונמצא בקשר ישיר עם המעריצים שלו. הם מחזקים אותו והכתבה השיקרית הזאת פגעה בו. הוא לקח את זה קשה".

קובי קודם כל, מה שלום אמא?

"אמא היקרה בסדר גמור, ברוך השם".

 איפה תפס אותך הסיפור הזה?

"התחלתי לקבל לא מעט הודעות וטלפונים מחברים, מכרים ומעריצים על הידיעה הזו. הזוי שגם שאף אחד לא לקח או שאל וקיבל תגובה ממני בתור הבן שלה. זה עוד שקר והמצאה הזויה ומקוממת. סך הכל אימי היא אדם מבוגר, והיא עברה בדיקות שגרתיות במיון. זה לגיטימי וטבעי ביותר. כל התוצאות יצאו תקינות, תודה לאל, הכל עבר בשלום. אבל מכאן ועד למה שנכתב שם, זה עולם ומלואו. ולאותה כתבת שכותבת דברים על דעת עצמה וממציאה אירועים שלא היו ולא נבראו בשביל להשיג עוד כניסות, עדיף שתתעסק בעיקר ולא בטפל והכי חשוב באהבת חינם ופירגון. שהקדוש ברוך הוא ישמור אותנו מעין הרע מלשון הרע ומכל מיני אנשים שמקטרגים. אריכות ימים, אהבה, בריאות וכל השאר זה בונוס".

ועוד עניינים ברומו של עולם:

★ לא רק גילי ארגוב קפץ לבקר את ההופעה של אייל גולן, גם פאר טסי, שגולן כינה אותו במהלך ההופעה "חבר טוב שלי". 

★  לפני כחצי שנה דיווחנו לכם שאביהו שבת, הבן של שלומי וזמר הרוק, החליט לזלוג לעולם המזרחי ולהכנס לנעליו של אביו. עכשיו זה רשמי והוא עושה את זה ובגדול: מסתבר שאביהו הפך להיות כוכב בכניסות לחופה והיומן מפוצץ בחתונות (כולל אחת של זוג ששינה את תאריך החתונה בשבילו). הנה לכם ראיה:

★ אחרי שהוציא את "קטנה" האלג'יראי, מאור אדרי רוצה חו״ל. לאחרונה נמצא מאור אדרי במשא ומתן עם זמר עולה בארה"ב לדואט. משה זיו, היחצ"ן של מאור אדרי: "הוא כעת בשלב בחירת החומרים ואנו מנסים כיוונים וסגנונות רבים, ואכן במגעים עם מספר יוצרים בחו"ל".

★ בעוד שבן אל תבורי התחדש בדירה חדשה, סטטיק הכניס שותף נוסף לדירה בחיפה: כלבה חדשה בשם סאצי, שתהיה חברה של הכלב הקיים. "יש לנו 70 הופעות בחודש והבאתי לו חבר כדי שלא ישעמם לו". בנוסף, התחדש סטטיק באקווריום עם הרבה דגים, ככה נגד עין, טפו טפו טפו.

.

אבי כאכון מגיש את התכנית "מתוקים" בכל יום שישי בשעה 9:00 בערוץ 24.