הזמר איתי הררי יוציא בקרוב את אלבום הבכורה שלו. רגע לפני שהאלבום יוצא, ואחרי שבמשך שנתיים כל מי שמכיר את הררי והמוזיקה שלו משוכנע שהאלבום ייקרא "בת מלך", על שם להיט הפריצה הגדול שלו, מוציא הררי את השיר "נולדה אהבה" (מילים: אבי אוחיון, לחן ועיבוד: אסף צרויה"), שהופך באחת לשיר הנושא.

"האלבום יוקדש לאשתי מעיין, שנשואה לי כבר חמישה חודשים", אמר הררי ל-mako. "יהיו בו חומרים מגוונים, השתדלתי לגעת בכל הסגנונות, יש שיר רוק, שיר דאנס, שיר חפלה, הכל. יהיו בו 15 שירים מתוכם יצאו כבר עשרה: "למה את כועסת", "וזה כואב", "רק רציתי לאהוב", "ילדת רחוב", "אני לא אני", "ילדה בובה", "מה קורה פה", "אשתי", והלהיט "בת מלך".

"נולדה אהבה"

"איך בשקט בשקט נכנסת לי ללב, שוב מוצא את עצמי רק עלייך חושב. פתאום ריק בלעדייך הרגשה משונה שאני לא מכיר. חם לי קר לי איך השתכרו החושים, כך בסערה / איך בשקט בשקט ציירת לי עולם, בו השמש זורחת בחורף מול ים. רגשות שחיכו בי הקיצו אחרי תנומה ארוכה

עוד יום עוד יום, אי אפשר כבר לטעות לא יכול לחכות / איך בלי לשים לב נולדה אהבה, לא הייתי לא הייתי מוכן. איך לפתע את כל כך חשובה, בשבילך אני כאן בשבילך אני. לא מנסה להכחיש את כל מה שעובר בי, אני בן אדם שלמד לאהוב, כל חיוך כל מגע ,כל מבט מעינייך, רוצה רק להיות אלייך קרוב

איך בשקט בשקט הלחנת מנגינה, של חיים חדשים אהבה ראשונה. איך סילקת את הרוח, עכשיו שאת כאן אני לא מתנדנד

עוד יום עוד יום, אי אפשר כבר לטעות לא יכול לחכות / איך בלי לשים לב נולדה אהבה, לא הייתי לא הייתי מוכן, איך לפתע את כל כך חשובה, בשבילך אני כאן בשבילך אני, לא מנסה להכחיש את כל מה שעובר בי, אני בן אדם שלמד לאהוב, כל חיוך כל מגע ,כל מבט מעינייך, רוצה רק להיות אלייך קרוב".

איתי הררי חתונה (צילום: ערן חן)
מקדיש את האלבום לאשתו. איתי הררי | צילום: ערן חן