ישי לוי - "ממני אליך"

אין תמונה
מתעללת בו. ישי לוי

ישי לוי מוציא את השיר החדש "ממני אלייך" שכתב יוסי גיספן, הלחין עדי לאון ועיבד והפיק מוזיקלית תמיר צור. בשיר הוא מפציר באהובת לבו שתגיד לו "כן": "קול דודי קורא, למה את לא עונה / מה כמהה נפשי אלייך / לך ליבי צמא קורא לך והומה / כמו הגוף אל הנשמה / קולי חותך את האוויר, געגועיי פוצחים בשיר / ממני אלייך..למה את מתעללת בי?..."

לאחרונה הצליח לוי ברדיו עם  גרסת הכיסוי ל"מלנכולי" של החברים של נטאשה, שאף זכתה לרמיקס וקליפ. כמו כן השתתף לוי בספיישל שנערך באולפן השקוף של ערוץ 24, שם שר עם ריקי גל את "מקום לדאגה".

 

חיים משה - "יש אהבה"

חיים משה
הרבה אהבה. חיים משה

חיים משה מוציא את השיר החדש "יש אהבה", אותו כתב אלירן צור והלחין, עיבד והפיק מוזיקלית רביב בן מנחם. למרות הניסיון של משה לעבוד עם הדור הצעיר של היוצרים, דווקא כאן מחזיר אותו בן מנחם לצליל המזרחית של פעם, מה שבשנות ה-80' נקרא צליל "אסלי" - וככה חיים משה נשמע הכי אותנטי.

זהו סינגל חמישי מאלבומו הבא של משה אחרי "איך שבאת" , "בתוך הלב" ו- "נדלק". ו"נשבעים", שיצא כמעין המשך ל"נשבע" הקלאסי.

 

אביחי -"אין לי שקט"

אביחי, זמר (צילום: אבי ולדמן)
מהמרים עליו. אביחי | צילום: אבי ולדמן

הזמר אביחי מוציא את שיר הבכורה "אין לי שקט", אותו כתב והלחין. את העיבוד וההפקה המוזיקלית עשה תומר מתנה. השיר הזה לוקח אותו למחוזות שמזכירים את אייל גולן ודודו אהרון.

אביחי, ששמו המלא הוא אביחי חלא, בן 29, נולד בפתח תקווה ומתגורר בראש העין. הוא כותב ומלחין מילדות, ומתנשא לגובה 1.90. עד כה עסק במוזיקה ובעיקר מגיע בענף הכדורסל, שם אימן קבוצות בליגות נמוכות וזכה בהישגים. כמו כן אימן את נבחרת המכבייה של ישראל וזכה איתה במקום ה-3 בטורניר באיטליה.

 

איציק איזמירלי - "חייכי למעני"

איציק איזמירלי פרומו (צילום: סיון צדוק)
איציק איזמירלי | צילום: סיון צדוק

איציק איזמירלי מוציא את שירו החדש "חייכי למעני", אותו כתב והלחין יחד עם ישי וייסמן.

זהו סינגל ראשון מאלבום שני לאיזמירלי, אחרי אלבום בכורה שיצא לאור אשתקד וכלל שירים כמו "לגעת פנימה" ו"יש בליבי" וכן ביצוע ל"על הגשר הישן" של רמי קלינשטיין.

איזמילי בן ה-36 הוא בוגר בית הספר "רננות" בירושלים והמכון למוסיקה יהודית ומגדיר את עצמו "זמר-יוצר אתני", עם ידע נרחב בתורת הקאמות

 

>> דודו אהרון בשיר חדש: "את אשתי"