קובי פרץ פרומו (צילום: גל אלי)
מתחיל מחדש. קובי פרץ | צילום: גל אלי

אחרי שעשה שלום-בית עם אשתו וסגר יפה גם את פרשת ה"שלופים", שובר קובי פרץ שתיקה מוזיקלית ארוכה ומוציאה את השיר "בא לי", שכתב שמעון אוחנה, הלחין שי שיקו חייק ועיבדו והפיקו מוזיקלית עמית הראל ושי ראובני.

השיר לא מראה על כיוון מוזיקלי חדש אצל פרץ והוא למעשה עוד מאותו דבר - מזכיר להיטים שלו שכבר עבדו בעבר באותו הסגנון. הוא יוצא כסינגל חדש מתוך אלבום עשירי של פרץ שמתוכנן לצאת מיד אחרי חג החנוכה, אחרי למעלה משלוש שנים שעברו מאז אלבומו האחרון "כמה אהבה".

כפי שפורסם ב-mako, יכלול האלבום החדש של קובי פרץ בין 18 ל- 20 שירים, רובם שירים חדשים שנמצאים במהלך הקלטות אולפן. לצדם יכלול האלבום שישה להיטים, שיצאו כסינגלים במהלך השנתיים האחרונות ומוגדרים כ"בונוסים": "אולי" (מרץ 2010), "בלילות" (מאי 2010) שזכה לקליפ ולרמיקסים של דיג'י ינון יהל, "ישראל" עם אוף שימחעס (יוני 2010), "ילדתי",(אוגוסט 2010), "אני מוכן לך" (ינואר 2011), ו"הוללה" מאפריל 2011, שזכה לקליפ מההופעה בביתן 1 בתחילת הקיץ. חלק מששת השירים הופיעו בביצועים חיים באלבומי הופעה חיה שהוקלטו בהופעותיו של קובי פרץ באמפי קיסריה והיכל נוקיה.

בחודש ינואר הקרוב יטוסו קובי פרץ ולהקתו לסיבוב הופעות גדול בארה"ב וקנדה, שיכלול מופעים בערים לוס אנג'לס, מיאמי, ניו יורק, טורנטו ומונטריאול.  בין היתר יופיע קובי פרץ פעמיים במועדון היוקרתי "בי.בי. קינג" במנהטן. בקיץ 2012 מתוכנן לקובי פרץ סיבוב הופעות ברחבי הארץ עם הרפרטואר החדש.

"בא לי"

בא לי להגשים לך חלומות, להגשים לך משאלות, לפנק אותך רק עוד ועוד / בא לי, בא לי, בא לי עד כאב, כמה אני אוהב, לתת לך את הלב.

ביקשתי את ליבך אבל נתת יותר, רציתי אהבה נתת לי את כולך. את היופי, את החום, את האופי המדהים. את כל כך נפלאה, את האושר בחיים.

בא לי להגשים לך חלומות...

מור בשמים עכשיו אותך עוטף, אותו אני נושם, איתו גם מרחף. את כל רגע בחיים, חלום שהתגשם, כל יום שעובר מודה אני לשם.

בא לי להגשים לך חלומות...

>> זהבה בן: "השפלתי את עצמי בפני אתי אחותי"