עידן עמדי השתחרר מטיפול נמרץ, כך נודע לmako. יומיים אחרי המסר שהעביר דרך השר חילי טרופר, שיפור נוסף במצבו של עמדי שנפצע בעזה. עמדי לפי גורמים בסביבתו השתחרר מטיפול נמרץ ועבר למחלקת טראומה בבית החולים שיבא שבתל השומר.

"שני דברים ביקש עידן עמדי בביקור אצלו", מסר טרופר שלשום, "ראשית, למסור תודה לכל מי שדואג ועוטף באהבה. שנית, שלא נתפרק מבפנים, ובשפה של עמדי: 'אחי, עזוב אותי, אני אהיה בסדר. מה שחשוב זה שנישאר חזקים ביחד".

הזמר האהוב, כאמור, נפצע במהלך פעילות צה"ל בדרום הרצועה, מוקדם יותר השבוע, בעקבות פיצוץ בפתח מנהרה כחלק מפעילות נרחבת של כוחות צה"ל במקום בשבועות האחרונים. הוא הועבר במסוק לטיפול במרכז הרפואי שיבא בתל השומר, שם הצליחו הרופאים לייצב את מצבו.

פציעתו של הזמר והשחקן תפסה את הכותרות בארץ ובעולםה"ניו יורק פוסט", "בילד", "דדליין", "לה רפובליקה" ועוד רבים סיקרו את מצבו של כוכב "פאודה", שנודע לעולם עם שידורה בנטפליקס. קודם לדיווח על כך שיצא מכלל סכנה, התגייסו ברשתות אנשי תקשורת ובידור בארץ, בתפילה להחלמתו המהירה של עמדי.

בראיון שהעניק לחדשות 12 שעה לפני התקרית אמר עמדי: "אני בסדר, קצת עייפים. זה מוזר לראות אותך פה בתוך הדבר הזה, פתאום אתה מרגיש לי כל כך נקי, אני לא יודע איך להתנהג עם זה. עם ישראל חי, אנחנו עובדים פה קשה בשביל הביטחון של כולם. אנחנו אוהבים אתכם. יש פה כל כך הרבה כוחות, אנשים מדהימים, קצת מוזר שנתפסתם דווקא אליי. אוהב אתכם בבית".

הוא נשאל על המנהרות שהלוחמים ממשיכים לחשוף, ואמר: "הזוי מה שבנו פה - מטורף. הפעילות פה זה בתוואי מאוד מרכזי. מצאו פה קילומטרים של מנהרות חפורות ואמל"ח מיוחד. אנחנו עסוקים ביומיים האחרונים בלהשמיד את זה".