כפי שפורסם לראשונה ב-mako: עדן גולן מצלמת קליפ למשדר חשיפת השיר. נציגת ישראל לאירוויזיון 2024, אנשיה ואנשי התאגיד התייצבו הבוקר (חמישי) באולפנים בנווה אילן לטובת המשך העבודה על השיר October Rain, שאמור לייצג אותנו בחודש מאי במאלמו. לפי גורמים המעורים בפרטים, מנכ"ל התאגיד, גולן יוכפז, החליט שהשיר המדובר ייחשף במשדר שייערך במרץ וישודר בכאן 11 והושקעו בו כמויות נכבדות של כסף על חשבון משלמי המיסים. גורמים המעורים בפרטים סיפרו ל-mako כי "כולם הוחתמו על סודיות" וגם כי "חל איסור לצלם בשטח של האולפן".

לא ברור עדיין מה יהיו מילות השיר ברגע האמת, מה שכן, נדמה שבתאגיד מתנהלים כרגיל וממשיכים לעבוד על האירוויזיון בעלויות גבוהות ורגועים בנוגע להתנהלות עם איגוד השידור האירופי, אחרי שהושקעו כבר לא מעט מכספי משלם המיסים.

כשברקע ישראל מתאוששת מעט בטבלת ההימורים למקום 11, גולן צילמה בתחילת השבוע את הקאבר ל"יוניקורן" של נועה קירל, שיופיע גם הוא במשדר המיוחד. כזכור, התאגיד חשף את מילות השיר, October Rain, והגדיר אותו כ"יצירה במחלוקת". לטענת התאגיד, השיר טרם אושר על ידי איחוד השידור האירופי באופן חריג, ואם לא יאושר - לא יוגש שיר אחר.

רגע לאחר הזכייה ב"הכוכב הבא" עדן גולן שיתפה מה מעדיפה שיהיה השיר לאירוויזיון: "זה חייב להיות נאמבר ענק, נאמבר עוצמתי, שנביא את העם שלנו, את ישראל, בצד הרגשי. בא לי לרגש את הצופים ולהראות לכולם איזה חזקים אנחנו, שאנחנו פה לתמיד ושעם ישראל חי. אני רוצה להביא את זה באיזשהו שיר מיוחד, את שני הצדדים האלה, ולהעביר מסר. זה מה שחשוב".