"רדיו ברלין" הפך בשנים האחרונות למותג של חיי לילה בישראל - ליין מסיבות של הארד אסיד טכנו קשוח, לקלאברים אמיתיים. אבל כבד נפל על אנשי "רדיו ברלין" ב-7 באוקטובר, כאשר גידי חיאל, ממייסדיי הליין, נרצח על ידי מחבלי חמאס במסיבת הדמים ברעים. אחותו של גידי, נועה, וכן חברו שלו גל, נרצחו גם הם. עכשיו, כ-50 יום אחרי, מכריזים שותפיו של גידי ל"רדיו ברלין" כי יפיקו מסיבה לזכרו: "רדיו בוטיק 002".

"לא משנה כמה חזק ינסו, לא משנה בכמה רוע ניתקל, שום דבר לא ישבור אותנו, אנחנו נמשיך לרקוד לנצח!" נכתב באתר האינטרנט של המסיבה. "לזכר גדעון חיאל ולזכר כל הנשמות היפות של קהילת רדיו ברלין שנקטפו בטרם עת, אנחנו מתרגשים להודיע על האירוע הבא שלנו". המסיבה תתקיים בלוקיישן שטרם נחשף בתל אביב, ביום חמישי הקרוב, עם ליינאפ של דיג'ייז שטרם נחשף אך יהיה כלל-ישראלי. כל ההכנסות יתרמו להנצחת נופלי משפחת רדיו ברלין.

View this post on Instagram

A post shared by RADIO BERLIN (@radioberlintlv)

בראיון ל-mako סיפרו חבריו של חיאל על האדם המיוחד שהיה. "את גידי פגשתי לפני שנתיים וחצי במקסיקו בפסטיבל טראנס. זה מצחיק להגיד את זה עכשיו, אבל לא הכי התחברנו בהתחלה", עומר אליהו, שותף של חיאל ב"רדיו ברלין", סיפר בזמנו. "ככל שיצא לי לבלות איתו יותר זמן ולהיות בחברתו, הבנתי שלא נתקלתי בחיים באיש כזה. בן אדם שהיה בו רק טוב, אור, שמחה, אושר ונתינה".