אחרי להיטי הענק Old Town Road ו-MONTERO (Call Me By Your Name), הראפר ליל נאס אקס חוזר עם שני שירים חדשים, וטוען: "אני הולך לחשוף את התעשייה". בסרטון שפרסם בחשבון הטיקטוק שלו נראה ליל נאס ברכב שלו, מביט מהחלון במבט מהורהר, והכיתוב על גבי הסרטון אומר: "אני הולך לחשוף את התעשייה ביום שישי הבא וצריך לשמור על הגב שלי לשבוע הקרוב".

ליל נאס אינו זר לשערוריות וטריקים יחצ"ניים שנועדו לקדם את המוזיקה שלו, וסביר להניח שזה המצב גם במקרה הנוכחי - ולא, באמת, בחשיפה מטלטלת אודות "התעשייה". בנוסף, מעריצים ערניים שמו לב לאתר חדש שעלה לאוויר בחודש שעבר, ששמו הוא "הצילו את נאס". האתר מציג טענות לפיהן ליל נאס אקס סוגד לשטן, אבל שלא מאוחר מדי עבורו להציל את נשמתו על ידי כך ש"יסיט את לבו אל עבר ישו המשיח". מדובר, ככל הנראה, לא בניסיון אמיתי "להמיר" את נאס - אלא אתר שהוקם על ידו או על ידי אנשיו כדי לקדם את המוזיקה החדשה שלו.

בנוסף לכל אלה, צייץ נאס בסוף השבוע האחרון כי אחד מהשירים החדשים שלו נכתב בהשראת ההסתערות על הקפיטול ב-6 בינואר - אירוע שמלאו לו שנתיים בסוף השבוע האחרון ונחקק היטב בזיכרון האמריקאי הקולקטיבי. מכל התבטאויותיו ניכר שכמו בעבר, הוא נהנה ללחוץ על הנקודות הכואבות של התת מודע האמריקאי כדי לקבל פרסום למוזיקה שלו.

תיאוריות קונספירציה של תומכי טראמפ ומאמיני "Q", טענות כי בכירים בהוליווד ומוזיקאי פופ "סוגדים לשטן", הבהלה והעניין הרב ברשימת הטיסות של ג'פרי אפשטיין - הכל מתלכד יחד למגה-קונספירציה, לתחושה כללית באמריקה כי מאחורי הקלעים פועלים כוחות הרסניים ואפלים - ועל המתח הזה משחק הראפר הצעיר, כך נראה, בשיריו החדשים, שיצאו בסוף השבוע הקרוב.

@lilnasx

♬ Luxury 8Bit Remix by Darren The Muse - Darren