אתמול (רביעי) פרסם סולן ומנהיג להקת הבלאק אייד פיז, וויל.איי.אם, מסר פרו פלסטיני בחשבון אינסטגרם של חברו: "כל מי שבפלסטין אני מתפלל בשבילכם, יש לי הרבה חברים שם, תשארו חיוביים ואופטימיים". מי שהתאכזב מכך במיוחד הוא הצל (יואב אליאסי), שפרסם פוסט קשה נגד המוזיקאי האמריקאי. בשיחה עם mako הוא מספר איך כמעט ושיתף פעולה עם וויל.איי.אם - ולמה הוא שמח שהעבודה המשותפת לא יצאה לפועל בסופו של דבר.

"תומך טרור פופוליסטי, פח זבל, אפס מאופס, מיישר קו, לקקן, צבוע, את כל ההצלחה שלך אתה חייב ליהודים שניהלו אותך, בעלי חברות התקליטים שלך, המפיקים שלך ואפילו מי שהכירה בינינו והייתה חברה שלך, הייתה יהודייה בת לישראלים (נטלי). רק כבוד קיבלת כאן! כשהופעת כאן לא הפסקת לצעוק שישראל זה משפוחה, אפס!", כתב אליאסי בפוסט שפרסם באינסטגרם עם צילום מסך מכתבת mako בנושא. "אפילו לפני שהתפרסמת היינו אמורים להקליט ביחד ואני מודה לאל שלא ישבתי באולפן עם אפס אנטישמי כמוך!".

View this post on Instagram

A post shared by Yoav Eliassi (@i_am_the_shadow)

ל-mako הוא מסביר: "לפני שהוא התפוצץ והפך ענק, הוא היה ראפר מחתרתי וידידה ישראלית הכירה בינינו. היינו אמורים להיכנס איתו לאולפן, אני וסאבלימינל. בסוף זה לא צלח, ואז שוב נפגשנו ואמרנו נשב, לא צלח. הוא היה כביכול מאוד פרו ישראלי, אבל כנראה בשביל לא להכעיס את ההמון הזועם הוא הולך על הראש שלנו ביחד עם כל שאר הפרוגרסיבים", סיכם.