חי על הקצה: קוואמי מארח את שרדהד באולפן

חי על הקצה: קוואמי ולאון פלדמן מארחים את lessAcrobats


עוד חודש עבר, והנה הגיע הג'אם סשן החודשי של חי על הקצה. הפעם קוואמי אירח באולפני רדיו הקצה במכללת BPM את ועדת חריגים, הלהקה שעושה כבוד לאינדי הישראלי בכל העולם, ועוד בעברית. 

אחרי שאלבום הבכורה שלהם זכה לשבחים ממגוון מגזינים נחשבים בחו"ל (פיצ'פורק ו-NME ביניהם), ועדת חריגים הוציאו לאחרונה את אלבומם השני, "השיעמום שוקע" (או באנגלית - "Sinking as a Stone"). הם כבר הופיעו איתו ברחבי ארה"ב בחודשים האחרונים, בין השאר לצד ענקיות כמו טיים אימפלה ו-Jesus and Mary Chain. בקרוב הם יעלו הופעה יחידה בישראל עם שירי האלבום, ב-15.8 בלבונטין 7, אליה יימכרו 200 כרטיסים בלבד. מה שאומר שההזדמנות לראות ולשמוע את ועדת חריגים בישראל היא נדירה במיוחד - והתוכנית החודשית של הקצה מספקת לכם את האפשרות הזו עד הבית.

האזינו לאלבום "השיעמום שוקע" של ועדת חריגים במלואו

השבוע הלהקה הגיעה לאולפני הקצה כדי לבצע כמה משירי האלבום החדש לצד שירי האלבום הקודם, וביניהם לשוחח עם קוואמי על הסגנון יוצא הדופן שלה, על ההצלחה בעולם ועל איך זה מרגיש להופיע בחו"ל עם מוזיקה בעברית. מסתבר שהמילים שהמעריצים בחו"ל מכירים הן "שלום" ו"אנא אנא". 

ועדת חריגים הם: יובל הרינג - שירה וגיטרה, דן בלוך - בס, יובל גוטמן - תופים.

מנחה ומראיין: קוואמי, בימוי: דייב שחר, צילום: לי זגנרייך, עריכה: אמיר קוטיגרו, הפקה: בר זבדה, סאונד ומיקס: אייל שינדלר, עוזר סאונד: יאיר טרגנו.

ועדת חריגים (צילום: יאיר טרגנו, יחסי ציבור)
יובל הרינג, ועדת חריגים | צילום: יאיר טרגנו, יחסי ציבור

ועדת חריגים (צילום: יאיר טרגנו,  יחסי ציבור )
יובל גוטמן, ועדת חריגים | צילום: יאיר טרגנו, יחסי ציבור

ועדת חריגים (צילום: יאיר טרגנו,  יחסי ציבור )
דן בלוך, ועדת חריגים | צילום: יאיר טרגנו, יחסי ציבור