אומללה, נשיקה (צילום: עמרי בראל)
חברי להקת "אומללה" | צילום: עמרי בראל

להקת "Umlala" מוציאה את אלבום הבכורה שלה "Stand Go Show Shout", ממנו יצא הסינגל הראשון והקליפ המגניב "Please". חברי הלהקה ישיקו את אלבומם בהופעה חגיגית שתתקיים בחמישי 4.8 במועדון בארבי בתל אביב.

Umlala היא להקה ירושלמית שפועלת מ-2009 ומורכבת מג'וזף ליימון (שירה) יובל גורן (בס) אוראל תמוז (גיטרה) ניר יצקן (קלידים) ועומרי בלאו (תופים). באוקטובר 2010 החלו להקליט את אלבום הבכורה שלהם, שלעשייתו היו שותפים גם רן ניר (אסף אבידן והמוג'וז) ורן שם-טוב (איזבו). במקביל להקלטות האלבום, החלו גם להופיע מחוץ לירושלים.

הלהקה התקבלה באהדה רבה בתל אביב, והסינגל הראשון שלה "Please" שיצא במרץ 2011, הושמע עשרות פעמים בגלגל"צ. הקליפ (בימוי ועריכה: עמרי בראל) שליווה את אותו שיר, צבר גם הוא תאוצה ושודר במדיות השונות.

הסינגל השני של הלהקה "My PDF Files",  (מאי 2011) שודר גם הוא עשרות פעמים בתחנות הרדיו הגדולות, כמוכן זהו השיר איתו זכו הלהקה בתחרות ה-GBOB הארצית ב-2009 שהקנתה להם העפלה לגמר התחרות בלונדון.

חברי ההרכב הושפעו במהלך חייהם מסגנונות מוזיקה ואומנות שונים ומגוונים. רוק, פופ, היפ-הופ, מוזיקה אלקטרונית, מוזיקה קלאסית, וחלקם אף סטודנטים או בוגרי האקדמיה למוזיקה בירושלים. הטקסטים של השירים (הנכתבים ברובם ע"י הסולן גו'זף ליימון), הם אוסף של נונסנס, ביקורת עצמית בשילוב עם הומור מוזר מתובל בעצבות קלה.

האזינו מתוך האלבום החדש לחמישה שירים נבחרים:

 

Cd Drive Too Fast

 

Floor Dolls

 

Hopeful Pills

 

I'll Be Better

 

Your Fashion Addict

אומללה, עטיפת אלבום (צילום: דקל חברוני)
עטיפת אלבום הבכורה של "Umlala" | צילום: דקל חברוני