ריהאנה משחקת אותה הלילה בגדול כשהיא משחררת את השיר "Four Five Seconds", שנשמע כמו סקיצה עם גיטרה אקוסטית, אבל הוא למעשה שיתוף פעולה עם קנייה ווסט וסר פול מקרטני מ"הביטלס" המיתולוגית, שיש מצב שמעריציה ישאלו מי הוא, כפי שעשו רק לא מזמן מעריצי קנייה ווסט, בשיר שהוא הוציא עם מקרטני.

סקיצה סקיצה, אבל אין תחנת רדיו בעולם שמשמיעה פופ ורוק, שלא תשמיע את השיר החדש הזה, שהוא למעשה שיר שני מתוך אלבומה הבא של ריהאנה, אחרי "World Peace", שדלף בתחילת החודש.

מהעבר השני מגניב לראות את פול מקרטני בן השבעים ושתיים, מתחבר לאנרגיות של זמרת צעירה כמו ריהאנה, שבגיל 26 כבר עומדת בפני הוצאת אלבום שמיני (כולל שנתיים הפסקה באמצע).

קנייה ווסט, מצידו, מצטרף כאן בשירה, כמעט ללא זיופים וכמעט ללא שימוש בתוכנת האוטו-טיון, שכיכבה בשיר שהוא הוציא עם מקרטני, מה שאומר שגם אצלו חל איזשהו שינוי.

ממילות השיר:

ריהאנה: "I think I've had enough / I might get a little drunk / I say what's on my mind / I might do a little time / 'Cause all of my kindness is taken for weakness."

קנייה ווסט: "Woke up an optimist/ Sun was shining, I'm positive/ Then I heard you was talkin' trash / Hold me back, I'm bout to spaz".

וככה הגיבה ריהאנה כשראתה הלילה את השיר החדש עולה לאייטיונז: