מיק ג'אגר (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
דום, גלום. מיק ג'אגר, הרולינג סטונז | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

חברי הרולינג סטונס, להקת הרוק הגדולה והחשובה בהיסטוריה, מוציאים את השיר החדש "Doom And Gloom" שעל כתיבתו והלחנתו חתומים יחד הסולן מיק ג'אגר והגיטריסט קית' ריצ'ארדס. השיר נהנה מריף גיטרה עצבני שייכנס כנראה לקלאסיקה של הלהקה, גרוב מקפיץ שגורם לך לזוז מיד, שירה כובשת של ג'אגר ומלודיה מגניבה שהופכים אותו להיט מהאזנה ראשונה.

השיר יכלל באוסף החדש של הרולינג סטונז שייצא ב-25 בנובמבר, ייקרא "GRRR" ויכלול 50 שירים (במהדורה הרגילה). שיר חדש נוסף מהאובף הוא “One Last Shot” שצפוי לצאת בהמשך. שני השירים החדשים הוקלטו בפריז באוגוסט האחרון - הפעם הראשונה בה מיק ג'אגר, קית' ריצ'ארדס, רוני ווד וצ'ארלי ווטס הקליטו יחד באולפן מאז האלבום "Bigger Bang" ב-2005.

"Doom And Gloom"

האוסף החדש ייצא ב-5 פורמטים שונים, ביניהם דיסק משולש. גרסת הדלוקס המרובעת תכלול 80 שירים. יכללו בו אבני הדרך של הרולינג סטונז מאז ועד היום, ביניהם הגרסה שלהם משנת 1963 ל"Come On" של צ'ק ברי, דרך  “The Last Time”, “(I Can’t Get No) Satisfaction”, “Get Off Of My Cloud”, “Jumping Jack Flash”, “Honky Tonk Women”, “Brown Sugar”, “Tumbling Dice”, “Miss You”, “Start Me Up” וכמובן עוד רבים.

שיר נוסף שדלף מהאוסף - "Not Fade Way"

כפי שניתן לראות ביו טיוב של השיר "Not Fade Away" שדלף, הלוגו של הרולינג סטונז עם השפתיים והלשון, אחד הלוגואים המפורסמים בעולם המוזיקה והבידור, עבר שדרוג הוצמד לקוף גורילה גדול ואימתני.

כמו כן, ב-15 בנובמבר הקרוב יוקרן בערוץ HBO האמריקני סרט תיעודי חדש בשם "Crossfire Hurricane" על הרולינג סטונז שיספר את סיפורה של הלהקה, מ"הלהקה שכולם אהבו לשנוא" ל"להקה שכולם אוהבים".

הרולינגז סטונז התחילו את הקריירה, כזכור, כתגובת נגד לביטלס, הפכו להדוניסטים בשנות ה-70' והתבגרו בעשורים האחרונים כלהקת ההופעות הגדולה בהיסטוריה של הרוקנ'רול. הסרט יוקרן כבר החודש (אוקטובר) בבתי הקולנוע באנגליה.

אבל מה שמעניין באמת את מעריצי הלהקה בכל העולם הוא הודעה על הופעות חדשות של הסטונז לרגל יובל ה-50, הודעה שטרם פורסמה.