דייב גאהן - סולן להקת דפש מוד (צילום: רויטרס)
שלום, רומניה | צילום: רויטרס

דפש מוד - Peace
אחד הרגעים הכי מביכים בהופעה של דפש מוד בארץ (מלבד הוידאו-ארט המגוחך) היה זה שהתרחש בזמן ביצוע הסינגל החדש והדי מרשים שלהם "Peace". ללא השמעות מוקדמות ברדיו ועוד לפני ש "Sound Of The Universe" הפך לחביב הורדות, נשמע "Peace" למרבית האנשים בקהל כמו עוד שיר אנטי-מלחמתי שמנסה לחנך את הישראלים בכוח והם סרבו להצטרף לשירה בפזמון לקול מחאות ידיו של דייב גאהן.
למרות מחאות הקהל המקומי, משחררים עכשיו דפש מוד את הסינגל רשמית כשהוא מלווה בקליפ מעולה שצולם ברומניה על ידי צמד הבמאים Jonas & François, שאחראים גם לקליפים של ג'אסטיס מדונה וקנייה ווסט. לא בטוח שהבעיה הרפואית שהתגלתה אצל גאהן לא מזמן קשורה לעניין, אבל קשה להתעלם מהעובדה שמדובר בקליפ הראשון בקריירה של הלהקה ממנו חבריה נעדרים. בכל זאת, רומניה.

ליידי גאגא מחופשת (צילום: Tim Whitby, GettyImages IL)
מרלין מנסון מדבר בשפת הגאגא | צילום: Tim Whitby, GettyImages IL

ליידי גאגא ומרלין מנסון – Love Game
למרות שמאחוריה בקושי שלושה סינגלים רשמיים, ליידי גאגא כבר נחשבת לאחת מכוכבות הפופ הכי גדולות בעולם היום, כשכל פיפס מצידה מייצר אינספור כותרות והשמעות. מספיק רק להסתכל על הטופ 10 של הבילבורד באמריקה, שכולל השבוע שני סינגלים שונים שלה ("Poker Face" ו- Love Game""), כשבמקביל רץ ברשת הקליפ המרשים לסינגל האירופאי "Paparazzi". כדי להשאיר את המעריצים במתח גבוה משחררת גאגא כל הזמן גרסאות מיוחדות ללהיטים. השבוע מדובר ברמיקס דאנסי חדש ל "Love Game" עם לא אחר מאשר מרלין מנסון, שצריך לקדם אלבום חדש בעצמו. זה אגב לא היה הקשר היחיד של גאגא לעולם הרוק, אחרי שהסתבר שגם גם פיית' נו מור המתאחדת עשתה לה כבוד עם קאבר ל"Poker Face". להזכירכם: בקרוב בארץ, גם גאגא וגם פיית' נו מור.

אינפקטד משרום בדרך לאלבום; קאמבק של אקווה

אין תמונה
מחווה לשווארמה חאזן מחיפה. אינפקטד משרום

אינפקטד מאשרום וג'ונתן דיוויס – Smashing the Opponent
ככה, כמעט בלי ששמנו לב, הפכו אינפקטד משרום בשנים האחרונות מצמד טראנס להרכב רוק אלקטרוני בינלאומי לכל דבר, ואין כמו הסינגל החדש והמעולה שלהם "Smashing the Opponent" בשביל למסגר את זה סופית. עם החתמה טרייה בלייבל "פרפקטו" של פול אוקנפולד והופעות אורח של פרי פארל מג'יינס אדיקשן וג'ונתן דיוויס סולן להקת "קורן" (שאחראי לקולות בסינגל), ישחררו אינפקטד ב-8 בספטמבר את אלבומם השביעי שאוחז בשם הכה משעשע "Legend of the Black Shawarma", מחווה שלהם לשווארמת חאזן המפורסמת בחיפה, עיר ילדותם, שם נהגו לאכול כדרך קבע לפני שכבשו את העולם הגדול.

אקווה - Back to the 80s
למרות קליפים סופר מטופשים ובעלות על אחד מהלהיטים הכי מעצבנים של הניינטיז (Barbie Girl""), היה בכל זאת משהו חביב בנוכחות של הלהקה הדנית "אקווה" (ובעיקר של הסולנית הנאה) בעשור ההוא. הרבה בזכות הלהיט אתו נפרדו לשלום: הבלדה "Turn Back Time" מפסקול "דלתות מסתובבות". לא ברור מה היה דחוף להם, אבל מסתבר שגם הם החליטו להתקאמבק בימים אלה. קודם עם אוסף להיטים שיכלול שלושה שירים חדשים, כשבראשם הסינגל הראשון מתוכו "Back To The 80'S" (דווקא אייטיז?) ואחר כך עם אלבום חדש, שבתקווה יישמע קצת יותר עדכני מהפיל האבבאי של השיר הנוכחי.