שנת 2014 כבר הוכרזה כ"שנת הישבן" בפופ העולמי, החל במיילי סיירוס והטוורקינג, עבור בביונסה והקליפים מהאלבום שלה, ועד לניקי מינאז' וה"אנקונדה", ובחזרה למיילי, שלועגת לניקי. יהיו כאלה שיקראו לזה פשוט "שנה מהתחת", ויעקמו את האף, אבל הם תמיד יעקמו את האף, לא משנה מה יהיה.

כבר לפני שלושה שבועות הזהרנו כאן שזה ממש לא הסוף, ושג'ניפר לופז מוציאה רמיקס ל"Booty" עם איגי אזליה (בהפקתו של דיפלו), כדי לתפוס את התחת הזה לפני שהוא מתחלף באופנה אחרת. כי אם יש טיקט גופני בעולם הפופ שג'ניפר לופז מזוהה איתו יותר מכל הוא, מה לעשות, החלק האחורי.

בגיל 45, אחרי שכבר עשתה הכל וראתה הכל, מה עוד נשאר לג'יי לו לעשות, חוץ מלהציג גוף פצצתי וסקסי להחריד, ולהראות לכל המייליות השדופות והמינאז'יות המוגדלות, שצעירות ממני באיזה שני עשורים, איך מנענעים את זה נכון.

בעזרתה של איגי אזליה, ראפרית צעירה ותוססת שידעה גם היא איך להשתמש היטב בקימורים שבהם חנן אותה הטבע, מראה כאן לופז שעוד כוחה במותניה (או ליתר דיוק: מעט למטה מהם), ושהיא באמת גיבורת-על בתחום ההתמחות שלה.

בלי לשים על מה יגידו ואיך זה ייראה, בלי לדפוק חשבון לאף אחד, הקליפ הזה, שביים הייפ וויליאמס, מחפיץ ומחפצן את הגוף של ג'יי לו כמו שאף קליפ שלה עשה בעבר, כולל תקריבים, כולל ספאנקינג, פלוס דרושות. אולי היא נכנעת כאן ל"מבט הגברי" ושאר תיאוריות פמיניסטיות, אבל בגיל 45, כבר ילדה גדולה, קשה להאמין שמישהו כפה של לופז מה לעשות עם הגוף שלה ואיך להציג אותו. המבט שלה בסוף, עם הרגל המונפת והסיגריה שאחרי בפה, אומר לכל העולם דבר אחד: אני מלכת הישבנים של עולם הפופ, ונראה אתכם אומרים אחרת.

אין תמונה
כיף הרבה יותר לנענע יחד. ג'ניפר לופז ואיגי אזליה בקליפ "בוטי"

אין תמונה
כולל ספאנקינג
אין תמונה
בואי נעבור בדרך המשי
אין תמונה
מה משי? זה טוורקינג
אין תמונה
שלום, אני ג'יי לו, זוכרים אותי?
אין תמונה
זו אני מאחורה
אין תמונה
וככה אני מהצד

אין תמונה
בלבן

אין תמונה
בשחור פלוס רטובה
אין תמונה
שמישהו יגיד לה לסתום קצת
אין תמונה
עצרי הכל, נמרחתי בשמן שיזוף
אין תמונה
מונק לא היה מביע את זה טוב יותר
אין תמונה
רואות בנות, כך עושים זאת נכון