פרגי, דיוויד גואטה, כריס וויליס, אמ אל אף או (צילום: Ari Michelson)
כיאה למלך החדש. פרגי, גואטה, וויליס ו-MLFO | צילום: Ari Michelson

זה כבר הפך לכמעט בלתי אפשרי לעקוב אחרי הקריירה המתעצמת של הדיג'יי והמפיק הצרפתי דיוויד גואטה בשנה האחרונה, שהולכת יד ביד עם השתלטות הדאנס והאלקטרוניקה על תחנות הרדיו בארה"ב. מספיק רק להציץ במצעד ה"בילבורד" מהשנה האחרונה כדי להבין עד כמה לאיש הזה יש חלק במהפכה המוזיקלית, שעוברת כרגע על הפופ באמריקה.

זה לא שלגואטה היה יותר מדי זמן פנוי ביומן לפני כן, אבל אין ספק שהעבודה עם ה"בלאק אייד פיז" באלבומם האחרון, שניפקה לעולם את ההצקה שנקראת I Got A Feeling פתחה לו את הדלת לשיתופי פעולה עם השמות הגדולים יותר בעולם כרגע.

ממיני-דיוות כמו קליס, ג'ניפר לופז וקלי רולנד, ועד מגה סטאריות בסדר גודל של מדונה (לה כבר הפיק רמיקס בעבר) ובריטני ספירס. וזה כמובן לא כולל את דיסק הסולו המצליח שלו, שכולל בתוכו להיטי ענק עם אייקון, רולנד, אסטל וקיד קאדי, ואסור לשכוח גם את ההפקה עם וויל.איי.אמ ללהיט המונדיאל של Knaan, שצובר כרגע תאוצה.

"וויל.איי.אמ היה עסוק בלספור את הדולרים שסידר לו הלהיט האחרון של אשר"

אחרי מכירות של למעלה מ-2 מיליון עותקים בעולם זוכה בימים אלה הדיסק של גואטה למהדורה מיוחדת, ממנה גם לקוחה הגרסה החדשה לאחד השירים היותר מוצלחים מתוכו "Getting' Over You", שהוקלט במקור עם זמר הבית שלו, כריס וויליס.

אבל לכבוד מעמד המלוכה החדש צורפו לחגיגה גם פרגי מהפיז והצמד הראפ האלקטרוני LMFO, שהחליפו ברגע האחרון את וויל איי.אם, שהיה עסוק כנראה בלספור את הדולרים שסידר לו הלהיט האחרון של אשר. החיסרון, אגב, אם לשפוט מהקליפ המסיבתי, לא ממש מורגש ופרגי והחבר'ה מסתבר יודעים לחגוג גם לבד.

>> Knob ואורטל - "Pop Like That", מתוך האלבום השני שיוצא כעת