איילה רשף שרה בחצר
יש לה עוד כוח לשיר. איילה | תמונת AVI:

שלום, איילה. 98 יום היית סגורה בבית האח הגדול, יותר משלושה חודשים של שכרון חושים. בזמן הזה, איילה, קרו כמה דברים בעולם שבחוץ, בעיקר בתחום המוזיקה. אז במיוחד עבורך הכנו סקירה קצרה של שמונה שירים ו/או אירועים שיצאו או קרו בזמן שהיית בבית, ושאת ממש חייבת להכיר.

Kesha – Tik Tok
כמישהי שאוהבת ויודעת להתלבש, בטח תשמחי לגלות, איילה, ש"ארץ נהדרת" הרימו מערכון מבריק על מוכרות בגדים בחנויות, ועוד בהשתתפות נינט. השיר שמזוהה עם המערכון הוא של בחורה בשם קישה, שנטחנת מדי יום ברדיו, וכבר הספיקה לחרוט את שמה על השלט המפורסם בעולם, לתפארת עולם הפופ. בקיצור, זה הלהיט הכי חם עכשיו, אז תפנימי.

קובי פרץ בנוקיה

קובי פרץ היכל נוקיה (צילום: שלומי מזרחי,  יחסי ציבור )
קובי פרץ בהיכל נוקיה. אקסייט | צילום: שלומי מזרחי, יחסי ציבור

קובי פרץ – אולי
קובי פרץ הופיע פעמיים רצוף בהיכל נוקיה בתל אביב, שזה כמו למלא את איצטדיון בלומפילד. והיה מלא, ואפילו יפה. השיר החדש שהוא שר שם היה "אולי", שאם הוא מזכיר לך, איילה, את המוזיקה של "רמת אביב ג'" - את לא היחידה. הקטע הוא שההופעה הזו היתה כל כך מתוקשרת, עד שהיא עוררה דיונים וויכוחים על הדומיננטיות של המוזיקה הים תיכונית. יש כאלה שלא סובלים אותה, יש כאלה שחיים אותה ויש כאלה כמו מנחם בן, שגם לא סובלים אותה וגם רוקדים ריקודי בטן (וגם היו באח הגדול לפניך).

הדג נחש – עוד אח אחד
בטח גם לך יצא, איילה, להיות בהופעה של הדג נחש או לקנות דיסק שלהם. הלהקה הכי חשובה בארץ בעשור האחרון הוציאה ממש השבוע את אלבומה השישי שנקרא בפשטות "6" ושני שירים מתוכו כבר מוכרים בכל אוזן. "עוד אח אחד" הוא שיר קשה על שכול שבמפתיע גם הצליח ברדיו וגם "שיר נחמה" לא עושה הנחות. וכאן את יכולה להאזין לעוד שני שירים וממש לחזור לאווירה הישראלית, שלפעמים היא משמחת ולפעמים מדכדכת. הכל בעיני המתבונן.

לא משעמם עם אלטון ג'ון

ליידי גאגא, אלטון ג'ון, גראמי 2010 (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
אלטון ג'ון וליידי גאגא בדואט ב"גראמי" | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

ליידי גאגא ואלטון ג'ון – Your Song
אם עוד לא קנית כרטיס לאלטון ג'ון, אז כדאי שתמהרי, איילה. כי בקצב המכירות הנוכחי לא בטוח שיישארו מספיק כרטיסים, אפילו לא לסלבז (לא שאת סלב, כן? האמת, את סוג של). אה, כן, אלטון ג'ון יגיע לארץ ב-17 ביוני. ואה, כן, מאז שנסגרה ההופעה הוא התחיל להתחרפן. בהתחלה הוא סיפר לנו איך הוא שיקם את אמינם מסמים, אחר כך הוא נתן הופעה יוצאת דופן עם ליידי גאגא בטקס ה"גראמי" וממש לאחרונה טען שישו היה הומו. בקיצור, לא משעמם איתו.
ואם כבר "גראמי" - אז הישראלי אורן לביא והצוות שאחראי לקליפ המפורסם שלו "Her Morning Elegance" היו מועמדים מול דפש מוד והבלאק אייד פיז אבל לא זכו.

חיים משה – איך שבאת
שמעת, איילה? זרקו לחיים משה רימון על הבית, ועוד בפעם השניה. למשטרה יש חשדות, אבל הוא אומר שאין לו מושג מי זה ועל מה זה. במקביל, חיים משה ממשיך לעשות מוזיקה  - הוציא אלבום דואטים ואלבום חדש לפניו. את חייבת לשמוע את השיר החדש שלו, "איך שבאת", אולי הוא יעודד אותך קצת אחרי ההדחה הדרמטית.

משינה חוגגים 25 שנה

משינה יחצ (יח``צ:  יחסי ציבור )
חצי יובל. משינה | יח``צ: יחסי ציבור

משינה – בין הצללים
להקת משינה, שבטח גדלת עליה כמו כולנו, תחגוג השנה 25 שנה לאלבומה הראשון, עם דיסק חדש, סרט תיעודי, אוסף להיטים ועוד. חתיכת היסטוריה. המשינאים (ככה קראו להם פעם ב'מעריב לנוער') כבר החלו להופיע, ו"נעלו" את הבארבי בכפר סבא, ואפילו הוציאו שיר ראשון לרדיו שנקרא "בין הצלילים" - יש למה לצפות, ואנחנו בטוחים שסער ישמח ללכת איתך לבכורה.

מייקל ג'קסון ועוד אמנים – "We Are The World 2010"
בזמן שהייתם סגורים בבית היה רעש אדמה רציני מאוד בהאיטי. המדינה כמעט כולה חרבה, עשרות אלפי קורבנות ומאות אלפני ניצולים. עולם הפופ התגייס לקונצרט משולש שההכנסות ממנו - 57 מיליון דולר - הופנו לקרן סיוע.

במקביל הוקלטו מחדש שני שירים קלאסיים. סיימון קאוול מ"אמריקן איידול" גייס חצי מהאמנים הגדולים לביצוע של "Everyboy Hearts" של R.E.M. החצי השני הקליטו מחדש את " We Are The World" הותיק מקונצרט ה-Live Aid המקורי מ-1985. וניחשת נכון – מייקל ג'קסון המנוח הוא האמן היחיד ששרד מהביצוע המקורי. נכון מרגש?

גם לשימי תבורי יש תוכנית ריאליטי

שימי תבורי – בכל ליבי
נכון ש"האח הגדול" היא תוכנית הריאליטי המובילה בארץ, אבל יש עוד תוכניות, איילה. אחת מהן, שמעוררת הרבה עניין, היא "התבורי'ס" שמשודרת בערוץ 24. שימי תבורי וארבעה מבניו, אלירן, בן-אל, דניאל ואריאל (לא, לא שיר-אל, זה מישהו אחר), מחפשים זמרת ליווי. בדרך הם מארחים אמנים, מכינים ארוחות ערב ורשימות קניות (כמעט כמו בבית האח הגדול) ובעיקר מריצים קטעים.

ואה, כן, הם גם בדרך לאלבום חדש ולהופעה בקיסריה. מהאלבום יצאו "בכל ליבי" ששר שימי ו"מוצא בך" ששר בן-אל.