"הלוואי והפציעה הזאת הייתה חלק מהעלילה – אבל היא לא": כוכב ההיאבקות הקנדי שנפצע לאחרונה בזירת ה-WWE חשף את חומרת המצב של זרועו אחרי השמועות בקרב מעריציו שמדובר בפציעה מתוסרטת.

אדם קופלנד, המוכר בכינוי Edge, פרסם ביממה האחרונה בחשבון האינסטגרם שלו תמונות מהניתוח שעבר בזרועו בעקבות הקרב שלו מול המתאבק האמריקאי רנדי אורטון.

קופלנד נכנס לזירה עם אורטון לראשונה מאז הקרב שלהם ברסלמניה, והשניים נתנו הופעה שהוגדרה בעיניי רבים בתור "מיצג היאבקות קלאסי". למרות זאת, הקרב נגמר בטעם רע לאחר שדווח כי קופלנד קרע את אחד השרירים התלת-ראשיים שלו. "כל מיני אנשים שאלו אותי אם הפציעה היא חלק מהעלילה ולא כך הדבר", כתב קופלנד בחשבון האינסטגרם שלו. "הלוואי וזה היה המצב. הנה כמה תמונות שמציגות כיצד נראה שריר תלת-ראשי שנקרע" (לתמונות המלאות, לחצו כאן).

הפציעה של קופלנד מגיעה מספר חודשים אחרי החזרה הדרמטית שלו לזירה, 9 שנים אחרי שהודיע על פרישתו בגלל פציעה בצוואר, וכעת המתאבק בן ה-46 יאלץ להתחיל הליך שיקום שירחיק אותו מן הזירה לזמן ממושך. למרות זאת, הוא מדגיש כי הוא לא מאשים את עמיתו לזירה בפציעה.

אדם קופלנד (צילום: instagram)
התיעוד המטריד | צילום: instagram

View this post on Instagram

A post shared by Adam “Edge” Copeland (@edgeratedr) on

בריאיון לתוכנית הרדיו Busted Open, קופלנד תיאר את אורטון בתור אחד המתאבקים המיומנים ביותר שפועלים כיום ב-WWE.

"רנדי הוא בחור מיוחד שלא מבין עד כמה הוא מיוחד", הוא אמר. "הייתי חייב להיכנס לזירה איתו כדי להבין מה המצב שלי, לפני שאני חוזר לעבוד עם אחרי. היה לי חשוב להיות בזירה עם אדם שאני מכיר היטב מצד אחד, אבל יכול גם לדחוף אותי מצד שני".