מעולם לא הבנו יותר מדי בנדל"ן, אבל מה שהיה די ברור הוא שמרפסת היא חלק בלתי נפרד מהדירה. זו שבה בדרך כלל מעדיפים אנשים להתנהל בפרטיות, לעומת הפוליטקלי-קורקט של העולם החיצון. איזה מזל שכמה מהנשים הלוהטות בעולם לא באמת מאמינות בהפרדות המטופשות האלה, והחליטו שכל מה שטוב לחדר השינה, טוב גם לקפה טופלס על המעקה.

רוזי הנטינגטון וויטלי

רוזי הנטינגטון וויטלי (צילום: egotastic.com)
או יופי הגעת, כבר שבוע אני עם השלג הזה | צילום: egotastic.com

זה היה יום אביבי על סף קיצי בחצר המלון של רוזי הנטינגטון וויטלי. ילדים השתכשכו בבריכה, גברים ניסו לגנוב ברזים מהאמבטיה, ואז לפתע הפציעה האלילה מ"ויקטוריה'ס סיקרט" על המעקה. לא ממש ברור אם בזכות קמפיין או סתם בגלל שניסתה לראות לכמה אנשים אפשר לגרום התקף לב סימולטנית. משם דבר הוביל לדבר, תחתונים הפכו לטופלס, ואת המשך היום בילינו בזמזום מנגינות עם עתיקות וחיוך דבילי על הפרצוף.

אריאני סלסט

אריאני סלסט פפראצי (צילום: אתר yeeeah.com)
לא, זה בסדר, אל תביאו כלום. החלטתי לחסוך על בגדים החודש | צילום: אתר yeeeah.com

אנחנו לא יודעים מה סדר הפעולות שלכם כשנשמע לפתע צלצול הטלפון בדירה, אבל אצל נערת הזירה של UFC, אריאני סלסט, זה מאד פשוט: מורידים חלק עליון, פותחים את המרפסת ויוצאים לאזור עם קליטה מקסימלית. כי אם זה לא באמת משנה לך אם שומעים את השיחות הפרטיות שלך, מה זה כבר סיבוב בחזה חשוף בין שכנים? בנקודה הזו חשוב לנו להזכיר לעצמנו להתקשר אליה בפעם הבאה רק בשיחות וידאו.

קורטני קרדשיאן

קורטני קרדשיאן חושפת
עזבי אותם, אני אומרת לך נשב רק באופוזיציה

בבית משפחת קרדשיאן לובשים בגדים תחתונים שבוע כן, שבוע לא. יכול להיות קצת קר בתקופות החורף, אבל מי אנחנו שנתווכח עם מסורת? באוקטובר האחרון הגיעה פורצת הדרך של המשפחה, קים, לביקור אצל האחות קורטני, בדיוק כשזו החליטה לעשות חיקוי של מרילין מונרו במרפסת. כמו לפי תסריט מוכן מראש, הגיח לפתע משב רוח שהעיף את החצאית כלפי מעלה, והראה לנו עוד חלק במשפחה שאולי היינו מעדיפים שלא להיחשף אליו.

ליידי גאגא

ליידי גאגא טופלס
בדיחת "רוצים להיות קוקוס" צונזרה על ידי העורך

ריו דה ז'ניירו מורגלת בתופעה של נשים לבושות בכלום מלבד פירות אקזוטיים, שמפזזות ברחובות. אבל בעוד שכבודן של שהצעירות המקומיות במקומו מונח, קשה להתעלם כשכוכבת פופ בינלאומית, מחליטה ליישר קו עם התופעה. זה קרה כשליידי גאגא שמעה את מעריציה קוראים לה לצאת אל חלון חדר בית המלון שלה בעיר, והיא מיהרה להיענות כשכל מה שמכסה את גופה הוא אבטיח. היינו יכולים לשאול מה בדיוק עשו גאגא והאבטיח בחדר, אבל אנחנו נורא מפחדים לגלות את התשובה.

קייט מידלטון

קייט מידלטון טופלס
תראה וויליאם, טופלס על רגל אחת

לא בדיוק מרפסת, יותר גדר הפרדה, אבל מה אתם קטנוניים איתנו כשמדובר בחשיפה בינלאומית של פניני הממלכה בכבודם ובעצמם? הכל כבר נאמר, נכתב, רוייר ודובר על העובדה שהדוכסית מקייברידג' מעדיפה את החופשות שלה בגרסה הנטורלית. ובכל זאת תנו עוד מילה טובה על השילוב עם האובייקט המגודר? אם לא היינו יודעים יותר טוב, היינו חושבים שהיא עשתה זה רק כדי להיכנס לרשימה המכובדת הזאת.

לילי אלן

אין תמונה
אל תשאל קמתי על צד שמאל היום, קצת תפוס

מכירים את הקטע הזה שאתם קמים בבוקר, לא ממש יודעים מה קורה אתכם, יוצאים החוצה ומראים לשכנים שישנתם עם כלום חוץ מסדין? אה לא? חבל, זה ממש כיף. תשאלו את לילי אלן. בעצם למה לכם לשאול אותה? תראו איך היא עומדת על המרפסת ומראה לכם את הכל, ככה סתם כי עדיין לא ברור לה מה קורה. אבל למה שאנחנו נספר לה? הגיע הזמן שתתחיל להבין דברים בכוחות עצמה.

ריהאנה

ריהאנה בעירום דצמבר
כולם פה? אני לא מורידה את זה עוד פעם

אי אפשר לסיים את הסבב המרגש הזה בלי הסיבה המרכזית שהובילה לקיומו. זה קרה בברבדוס, המקום שאליו מגיעה ריהאנה כשבא לה להשתחרר באמת מכל הכלום שהיא לובשת בשאר ימות השנה. בשנים קודמות זה נגמר בעירום מרומז, חלקי או מצונזר. אבל הפעם קיבלנו את כל הדיימונדז בפריים מושקע אחד. כי מי כמו ריהאנה מבין: להתפשט מול המראה זה סתם משעמם, הכי טוב להיתפס בספונטניות בלי תחתונים מול החלון הפתוח.

>> הראו לנו הכול: הכוכבות חסרות הבושה של 2012