קוקו באולטרסאונד
נו, הגעתי כבר לאפנדציט? | צילום: thesun.co.uk

הרבה חידות מסתתרות להן ברחבי היקום ומחפשות תשובה. היינו יכולים לחקור את תוחלת חיי האדם, התשובה למה הכחיד את הדינוזאורים או להבין למה בחורות מצטלמות בשרבוב שפתיים כל הזמן. אבל במקום כל אלה, החלטנו להקדיש את הזמן לחידה חשובה באמת: מקורותיו האמיתיים של הישבן האימתני ביותר ברשת, זה ששייך לניקול "קוקו" אוסטין.

קוקו והביקיני הזעיר
באדום: קו המשווה | צילום: thesun.co.uk

השפנפנה הכי שופעת של פלייבוי וכוכבת הריאליטי הלוהטת, מבלה כבר תקופה ארוכה את חייה תחת חרושת שמועות זדונית. אחת המרכזיות שבהן נוגעת להנחה שחלק אחורי בגודל כזה פשוט לא יכול להיות משהו שנולדים איתו. השבוע סוף סוף נמאס לה והיא החליטה לפתור את החידה אחת ולתמיד. דוקטור אנדרו אורדון, מנתח פלסטי מומחה, הדגים בשידור חי ובאמצעות מכשיר אולטרסאונד את התשובה.

קוקו בפורטו ריקו
כל הקנאים, תאכלו תחת | צילום: thesun.co.uk

"באמצעות הגלים הקצרים אנו יכולים לחדור מבעד לשכבות העור ולבחון האם הוכנס אליהם חומר חיצוני", הסביר אורדון בעודו מגשים את החלום הגברי האולטימטיבי, ומסייר באמצעות המכשיר על הישבן המפורסם. "השלמתי את הבדיקות שלי ואני יכול לקבוע ב-100 אחוזים שהישבן של קוקו אמיתי לגמרי", קבע הדוקטור בסיום. ובגלל שאנחנו כל כך נרגשים, היינו חייבים לחגוג ביחד איתך את האירוע המשמח הזה.

 

>> כשאת מודדת: הבלוג הלוהט של נטשה קיזמט