זוג במיטה 2 - וידוי (צילום: istockphoto)
אבל גמרתי בחוץ! | צילום: istockphoto

אנחנו יודעים שאתם מבלים הרבה זמן עם המשפחה בכל תקופת החגים הזו ואף פעם אין לכם נושא טוב לשיחה, אז החלטנו לנפץ לכם כמה מיתוסים על סקס שאנחנו שומעים יותר מדי לאחרונה, כדי שיהיה לכם על מה לדבר בפעם הבאה שיש לכם ארוחה משפחתית.

המיתוס: סקס אוראלי זו הדרך הכי בטוחה לקיים יחסי מין

אתה במסיבת טבע מטורפת ובחורה שיכורה עם חולצה בכל צבעי הקשת עושה לך עיניים, אתה קצת נרתע בהתחלה כי היא לא נראית כמו מישהי שהתקלחה בימים האחרונים, אבל בינינו, גם אתה לא משהו. אז אתה מתפשר על סקס אוראלי כי זה הכי בטוח וזה לא באמת סקס. לא?

התכל'ס: יהיה לך מאוד קשה להכניס אותה להריון בדרך הזו, פה אין ספק. אבל בקשר לבטוח? שום דבר לא בטוח בסקס. אלא אם כן אתה עושה את זה עם עצמך או לא עושה את זה בכלל. בסופו של דבר מחלות מין עוברות גם דרך מין אוראלי לא מוגן. אז עדיין חשוב לשמור על הגנה בסיסית בצורת קונדום. אגב, מין אוראלי נחשב סקס, גם על פי החוק. סתם, שתדע.

המיתוס: סקס מוכר

יש לך רעיון למוצר. זה זול, זה מגניב ואפשר להשאיר את זה במזווה לאורך זמן. אתה חושב איך אפשר לגרום לכל אחד להבחין בפרסומת שלך אז אתה שם בחורה בעירום מלא ומאחוריה בקטן אתה מכניס את המוצר כי אתה למדת בילדותך שסקס מוכר.

התכל'ס: סקס לא מוכר מוצרים. ישנם כמה מחקרים בנושא אשר מבהירים שסקס בפרסום מוצרים בהחלט יגרום לנו לשים לב לפרסומת עצמה, אבל מעבר לציצים המקפצים על המסך כנראה שכלל לא נזכור את את המוצר. במילים אחרות: כשדוגמנית עירום מפזזת על המסך אתה זוכר על איזה אוטו היא ישבה? (מה אוטו? היה אוטו בתמונה?!) - אז זה זה.

אין תמונה
בוחן פתע: מה מוכרים כאן?

המיתוס: אוננות מביאה לעיוורון, נשירת שערות, שיעור יתר בכף היד וגמגום

התכל'ס: אם אתה במקרה עיוור, קירח ומגמגם עם שערות בכף היד, אנו מבקשים שתפנה מהר למערכת, אנחנו הולכים לצאת במחקר פורץ דרך. עד אז, המיתוס הזה מנופץ לחלוטין. אוננות לא גורמת לכלום חוץ מהנאה (כמובן עד שזה מגיע למצב שאתה מעדיף לעשות את זה כל כך הרבה ושוכח להאכיל את הכלב כבר שבוע.)

המיתוס: נשים לא אוהבות סטוצים

מישהו פעם אמר שאישה מאוד נקשרת רגשית למין ולא יכולה להתמסר לחוויה מינית של סטוץ חפוז באיזה לילה בלתי נשכח. אז אין לך סיכוי שהיא תזרום איתך.

התכל'ס: נכון שנשים יכולות להתאפק יותר ויש להן את הדימוי החברתי המחייב של החסודות והטהורות שלא קופצות על סטוצים. אבל בתכל'ס, מחקר גאוני מאוניברסיטת מישיגן גילה שהסיבה העיקרית שנשים מסרבות לסטוצים הוא שהן פשוט יודעות שהן לא יגיעו לאורגזמה מהסטוץ. אז בשביל מה לטרוח? אצלך זה קל, גם שפשוף נכון בעמוד חשמל יביא אותך לאורגזמה. אבל בשביל אישה צריך לתת יותר השקעה ואם כמות ההורמונים שצפים אצלך בזמן הסטוץ כולנו בספק שהיא תקבל את הסחורה.

המיתוס: אי אפשר להיכנס להריון בזמן "הימים הבטוחים"

חברה שלך נמצאת יום לפני, תוך כדי או ממש ימים ספורים אחרי המחזור החודשי ואתם מחליטים להשתעשע. אפשר להרגיש חופשי לגמור בפנים, הרי אין סיכוי שהיא תיכנס להריון.

התכל'ס: הדבר היחידי שבטוח בכל עניין המחזור הוא שהמחזור כמעט אף פעם לא סדיר ולכן יש קפיצות של כמה ימים לפה ולשם. נוסיף לזה את העובדה שזרע יכול להתקיים בגוף האישה עד לשבוע ימים בחיפוש אחר ביצית ונקבל שגם אם חישבתם הכל והמחזור סדיר אבל גמרת בפנים, יש סיכוי שיתקיים מפגש בין ביצית לזרע. איך שלא נהפוך את זה. הסיכוי להיכנס להריון ממשי מאוד. תשאלו את ההורים שלכם ש"ספרו ימים" בחופשה ההיא, תשעה חודשים לפני שנולדתם.

המיתוס: לא רוצה הריון? תגמור בחוץ וזהו

עזוב אותך לספור ימים בטוחים, פשוט תגמור בחוץ ואין סיכוי שהגברת נכנסת להריון, זה ביולוגיה פשוטה.

התכל'ס: עוד שיטה גאונית מפי הורים לילדים לא רצויים היא לגמור בחוץ. אבל הנה הבאסה: לא משנה כמה תנסה, לעולם לא תצליח לשלוט על הגמירה שלך במאה אחוזים. נוסיף לזה את העובדה שתמיד לפני הגמירה ישנה קדם-גמירה, נוזל זרע עדין ולא מורגש שיוצא לפני האורגזמה ויכול להכניס להריון בלי שום בעיות – ואנחנו מגיעים לסטטיסטיקה מדאיגה ש-20 אחוז מהזוגות שעובדים בשיטה הזו במשך שנה מסיימים בהריון.

המיתוס: הגודל קובע

רוצה לגרום לחברה שלך הנאה? אתה צריך להיות מצויד היטב, ככה כולם אומרים. אין, זו הדרך הבדוקה. ואם אתה לא מצויד כמו שצריך כנראה שלעולם לא תצליח לגרום לה לגמור.

התכל'ס: תחשוב לבד, מה היית מעדיף במקום חברה שלך? משהו קטן, נחמד וקומפקטי שקופץ לבקר או איזה מפלצת עם ארבעה ראשים ושלוש רגליים? מצטער, אבל בעולם האמיתי מרבית הנשים נרתעות מאיבר מין גדול. נוסיף לזה את העובדה שמרבית הנשים לא גומרות מחדירה אלא מגירוי הדגדגן באופן ישיר וכמובן שלא נשכח שאזור העונג של האישה נמצא בשליש הראשון של הנרתיק כך שכל איבר, בכל גודל, מגיע בדיוק לשם ויש לנו את כל הסיבות להתגאות במה שיש לנו במכנסיים ולא משנה מה המידה שלו. תשאלו את חברה שלכם.

עציץ קקטוס (צילום: Dirk Freder, Istock)
ממליצים לקנות קקטוס כזה הביתה | צילום: Dirk Freder, Istock

>> עולם של מיתוסים:

מיתוסים על גברים שחייבים לנפץ
מיתוסים על גבריות שחייבים לנפץ
מיתוסים על בריאות הגבר שחייבים לנפץ
מיתוסים על כושר שחייבים לנפץ
מיתוסים על הספורט הישראלי שחייבים לנפץ
מיתוסים על אלכוהול שחייבים לנפץ