סקס באוניברסיטה
סטודנטיות באקסטר. פתאום תואר שני בבריטניה נשמע כמו רעיון לא רע
אנחנו לא ממש זוכרים איפה היה הראש שלנו כשחיפשנו את המוסד להשכלה גבוהה המתאים לנו, וקצת חבל. עם קצת יותר השקעה בחיפוש היינו יכולים למצוא את עצמנו באחת מהפקולטות של אוניברסיטת אקסטר בדרום מערב בריטניה. די ברור לנו שלא היינו מחזיקים יותר מסמסטר, אבל ממילא כל מה שאי פעם רצינו בחיים הוא לקחת חלק ב"פסטיבל הסקס הבטוח", שמתקיים מדי שנה בקמפוס. כי הדבר היחיד שבטוח בחגיגה הזאת הוא שסקס יהיה שם, והרבה.

הפסטיבל האחרון שנערך השבוע הצליח להפוך את ערב האלכוהול, הרקדניות האקזוטיות והסטודנטים נטולי הבגדים לסוער הרבה יותר, כשזוג תלמידים החליט להציג את הגרסה שלהם לפרו ורבו. השניים לא טרחו לבחור לעצמם חדר מבודד או חצר נטושה, ובמקום זאת הסתערו זה על זאת על יד המעקה בלב החגיגות. אלא שמצלמת האבטחה במקום תיעדה את מלוא ארבע הדקות של המפגש הלוהט, שעל פי עדויות נע בין "גיפופים מתקדמים" ועד "החבילה השלמה".

סקס באוניברסיטה
מטושטשים ונהנים
מאין הגיעו העדויות? ובכן מסתבר שסטודנטים מקומיים הצליחו לשים את ידם על הקטע, להעביר אותו למכשירי הטלפון ולהריץ אותו ברחבי הקמפוס כולו. מאוחר יותר דלף הסרט גם לרשת האינטרנט עצמה. חוגגים במקום מעידים שהשניים לא היו היחידים שמימשו את אווירת וודסטוק במקום, שכללה חלוקה מאסיבית של אמצעי הגנה, אבל אותנו הרי מעניין מי שנתפס.

דובר גילדת הסטודנטים סיפר לעיתון המקומי: "אנחנו מאשרים שסרטון רגיש צולם ללא רשותנו. נקטנו בצעדים כדי להבטיח את פרטיות האירוע, אבל אנחנו מודעים לכך שהתנהגות בלתי אחראית הובילה למחדל ופועלים כדי לתקן זאת. חקירה מלאה תיפתח בקרוב והעונש יהיה חמור". הסטודנטים באוניברסיטה מתרשמים הרבה פחות מהעניין: "זאת הייתה התנהלות פושעת של הגילדה, ללא כל התחשבות בסטודנטים ובפרטיותם", נכתב בעיתון האוניברסיטה בתגובה לפרשה.

ומה באשר לזוג האוהבים? יכול להיות שהמפגש הלוהט שלהם יסתיים גם הוא בעונש. "קיום יחסי מין בשטח ציבורי נחשב לעבירה על חוקי האוניברסיטה, תלוי באופי יחסי המין". עכשיו לא נשארה להנהלת האוניברסיטה ברירה, הם חייבים לצפות בקלטת.

>> פדיחה באיביי: הצטלמה בעירום בלי לשים לב