עינב בובליל, תצוגה גו אנדר (צילום: עודד קרני)
כל המרכיבים (כמעט) לבת זוג מושלמת | צילום: עודד קרני

מזמורי הסלסולים שעפים מכל רמקול, גיבורי תרבות עם שיזוף מולד וחשש מדקירה בכל בר דחוס מבשרים את השלמת המהפך: הערסיות היא הקולקציה הכי חמה לפני החגים וכולנו רוצים לפתוח כפתור בפולו ולהצטרף לשכונה. מייצגי הז'אנר נעים בין הטייקונים של העולם התחתון, כדורגלנים וזמרים שמעלימים מס - אבל מסתבר שגם לקונטרה הנשית יש ביקוש רותח בהיכלי הציד.

אז תשכחו משאפות שמריחות מצפונבוניות, אקדמאיות מתנשאות ובלונדיניות אותנטיות; הטרנד בחוגי המוג'ו הגברי הוא ערסית חמה ומפנקת. הנה רשימה מהירה שתסביר מדוע הן הדבר האמיתי.

חמות:

בדיוק כמו שבגלגלצ החליפו את הפלייליסט מרוק רועש ללהיטים של תחנה מרכזית, כך גם התאווה לכוסיות קרירות וסקסיות מלנכולית היא פאסה עם חותמת של תחילת העשור. היום הביקוש הוא לחום מופגן שבא לידי ביטוי בנפנופי ידיים ודיבור צעקני, ואת זה יש לערסיות ולפרחות בערימות. תנו לנו בוטות משעשעת, חיבוקים עוטפים לפני הנאפי, אהבה שמרגישים אותה פיזית בחלקי גוף רגישים ותבינו למה מרגול החליפה את חווה אלברשטיין בתור אייקון לאומי.

משפחתיות:

שבענו מירמורים על כמה אימא שלך היא טיפוס מרגיז, על זה שאת מעדיפה לאסוף עוד חתול לאוסף במקום להזיע לנו על יורש ועל זה שכל חג חייבים להימלט מעבר לים כי את לא סובלת כינוסים משפחתיים. חאלס! בדי אן איי של כל ערסית נמצאת היכולת להתמסר לאימהות טוטאלית מבלי לדרוש קריירה וחלוקת תפקידים שווה. תשליכו פנימה ארוחות משפחתיות מלוכדות וחיבור רועש עם האחים, ותקבלו הוויה עליזה מפס יצור שקיים רק במפעלים של ערסיות.

עממיות:

ההצלחה של מעיין חודדה, עינב בובליל, אופירה אסייג ואוריה קליסה רק תוקעות זרקור על התיאבון העצום שיש לנו לכל מה שמריח משכונה וקלילות של עמך. ההתנהלות יכולה להיות אולי וולגארית במקצת, אבל רק היצמדות לערסית מקורית מבטיחה לנו הנאה משותפת מחרישה על כדורגל, לופים של צפייה בעלילות בורקס וביקור בחומוסיות ובמוקדי סביח, במקום עוד דאווין של גורמה ואספרסו בשדרות הצפוניות של העיר.

אין תמונה
עייפנו מהגורמה של העילית - עממיות זה שם המשחק. אוריה קליסה

מאמינות:

עוד בשורה של העשור החדש: אתיאיזם וכפירה אאוט, התחזקות ואהבת הבורא אין לגמרי, ואת המלאי הזה ניתן למצוא בעיקר במרכולות של הערסיות. אין לנו אישור רשמי לכך אבל כנראה שגם המזמור "אשת חיל" נכתב על סוג של ערסית ובתכל'ס, אנחנו מעדיפים שהאישה שלנו תקדש את השבת באמונה במקום שתצא להתחרע עם חברות בפינגווין. זה אולי מריח קצת מפרימיטיביות ואין לזה את הפריצות המגרה של מחשופים ופתיחות מינית, אבל בסופה של נעילה לטווח ארוך עדיף את הצניעות, השלוה הפנימית ומצוות כיבוד הבעל על כל אופציה לשלישייה, התחנזרות על שרצים וריקנות של מחסור במשהו להיאחז בו.

מטופחות:

מלבד כמה שבועות בהארד קור של החורף בהם הן עולות על חליפות אדידס מבריקות, הערסיות והפרחות דואגות לתחזק מראה מטופח ברוב עונות השנה כחלק מהותי מהאידיאולוגיה הבסיסית שלהם. פאנים מתוקתקים פעם בשבועיים, מריטת שערות לפי שעון ופרנצ'ים מסנוורים על הציפורנים הם כולם חלק מחבילת הבסיס של הערסיות ולמרות שהם מהווים חור בתקציב המשותף הם מבטיחים לנו אישה עם מראה תקין בכל שלב.

מעיין חודדה עברה מהפך (צילום: יניר סלע)
מטופחות, אמרנו כבר? מעיין חודדה | צילום: יניר סלע

סקסיות:

ניקח פניה חדה מרוב ציבור הערסיות ונעלה למחלף ששמור בעיקר לפרחות במשקל דליל, שהן החלק המחשמל של הקהילה. הפרחות תמיד היו מניה בוערת בוול סטריט של הזימה וזה למה הן תמיד משמשות כנדבקות זרוע לצד כדורגלנים, אנשי עסקים וכל צייד שדורש מפנצ'רת עניים על ידו כחלק מהשופוני. הטייץ הצמוד, אבזרי הלבשה תחתונה בצבעי טיגריס ותכשיטי זהב בוהקים על רקע שחור, הם כולם כישרונות שפותחים את פנדורת הסקסיות ושייכות בלעדית לפרחות.

לא מבריקות:

נכליל בגסות כי זה מה שאנחנו עושים, אבל באמת שנמאס מצ'יקות מבריקות וחדות שמעמיסות תארים ויודעות יותר מדי על הרבה מדי - בעוד שהמאגר השכלי שלנו מוצף בנתוני ספורט וציצים. זה יוצר דיסוננס מבהיל שעלול להוביל לצריף הרבנות הרבה לפני המועד הצפוי. לא תמצאו פה טינופים על זה שהערסיות הן לא צורת חיים אינטליגנטית חלילה, אבל לפחות הן לא מנסות להוכיח חוכמה בכל רגע נתון ומסתפקות בלא להיות העיפרון הכי מחודד בקלמר - וזה שלעצמו שווה להן עוד כמה מנדטים בקלפי.

מצחיקות:

לאתר נשים מצחיקות זה מאורע נדיר בממדים הסטוריים, אבל אם כבר לקבל נקבה שתגרום לך לשלב חיוך בזמן הבילוי המשותף במקום קדיחות חסרות עניין, זו רק ערסית עם תג מקורי. ההומור מבית אבא, הקלילות של השכונה והתחנכות על דברים שלא צריך הסבר בשביל להבין למה זה מצחיק, הופכות את הערסיות למוקד גועש של הומור אסלי סטייל מירי פסקל וליטל מעתוק, שאולי לא מתחנחן כמו השאפות של פיתוח אבל מביא לנו לסגור את היום עם צחקוק קליל, מה שהופך את כל האימוץ הזוגי למשתלם במיוחד.

ליטל מעתוק וחברות בכיתה (צילום: אלדד רפאלי)
אין עוד זן של בחורות שיכולות להצחיק אותנו ככה. המעתוקיות | צילום: אלדד רפאלי
>> בוא להצטרף לחיפוש אחר האישה המושלמת