מעניין מה ביבי היה אומר אם קבוצת סטודנטיות בארץ הייתה מכינה לו הפתעה כזאת?

אין תמונה
מעניין אם פוטין תלה את לוח השנה במשרד שלו

היוזמה הזאת שייכת לסטודנטיות לעיתונאות מאוניברסיטת מוסקבה, שהחליטו להמחיש את אהבתם לראש ממשלת רוסיה בדרך מקורית שתיזכר לדורות. הסטודנטיות הפיקו לוח שנה לשנה החדשה ועליו מתנוססות תמונות שלהן לבושות בהלבשה תחתונה בפוזות סקסיות, בצירוף הצהרות אהבה לראש הממשלה, שחוגג היום (7.10) יום הולדת 58.

לוח השנה הפרובוקטיבי מציג 12 דוגמניות - כולן כאמור סטודנטיות - ולכל אחת מהן יש מה להגיד לראש הממשלה האהוב. מיס מרץ, לנה גורנוסטייבה, מאחלת לפוטין מזל טוב ואומרת לו "כיבית את האש ביער, אבל אני עדיין בוערת".מיס דצמבר הולכת רחוק יותר: "אני רוצה לברך אותך באופן אישי", הוא אומרת - ואפילו מספקת מספר טלפון.

אין תמונה
בדקנו, מספר הטלפון לא מוביל לשום מקום

התגובות במדינה חלוקות. דוברת הפקולטה לעיתונות לאריסה באקולינה אמרה לסוכנות הידיעות AFP שלוח השנה הוא "אירוטיקה חסרת טעם" וזאת הצגה של "חוסר טקט". יוצר לוח השנה, מקסים פרלין בן ה-22, מסר שהדוגמניות בלוח השנה עשו זאת בחינם, ושכל העניין דווקא בא להעצים את הנשים. "הרעיון הוא להראות שהן לא סתם דוגמניות שמדגמנות עבור 100 דולר, אלא נשים שיש להן דעה פוליטית". כששאלו אותו למה הן צריכות להצטלם בתחתונים, הוא ענה "זה יותר יפה ומעניין ככה".

אין תמונה
משום מה, בישראל אנחנו לא רואים את זה עובד כל כך טוב

לוח השנה כבר נמכר בעשרות אלפי עותקים ברחבי רוסיה, במחיר של 9 דולר. נראה שהוא מאוד מצליח בינתיים, כך שאין ספק שההצהרה הפוליטית של הבנות עשתה את שלה.

דבר אחד בטוח בכל הסיפור הזה: הבנות הרוסיות לא לגמרי מקוריות. לפני 48 שנים, במדיסון סקוור גרדן, מרלין מונרו הוכיחה כמה היא אוהבת את הנשיא האמריקני ג'ון קנדי כששרה לו בלהט "יום הולדת שמח":

>> פינת הגעגועים לאח הגדול: והפעם, מה קורה בבית האח הגדול באיטליה