אן וראלף לינסאנגן התחתנו בשנת 2010 בגיל 25. הגיל הצעיר בו התחתנו שיחק תפקיד משמעותי בתזונה היומית שלהם, וכמו צעירים רבים, גם הם ביססו את רוב התזונה שלהם על ג'אנק פוד; פיצות, המבורגרים, צ'יפס - וכל שאר המאכלים שמכניסים הרבה אושר לחיים - אבל גם מובילים באופן טבעי לעלייה חדה במשקל.

בשנת הנישואים הראשונה שלהם, אן העלתה לבדה 34 קילו, ומי שעדכן אותה על כך היה רופא המשפחה שלה אחרי בדיקה שעברה בבלוטת התריס. הרופא היה משוכנע שמשהו לא תקין בריאותית אצל אן, למרות שכשהבדיקה חזרה - התוצאות היו תקינות. "באותם ימים לא ממש התרגשתי מהבשורה, והמשכנו לאכול כמו שהיינו רגילים עד אז, לא שינינו כלום באורח החיים שלנו", סיפרה אן למגזין People.

נקודת המפנה מבחינתה הייתה ברגע בו הזוג הצעיר ניסה להיכנס להיריון - אך ללא הצלחה. "באותו רגע הרגשתי שאני חייבת לקחת שליטה על החיים שלי. החשש שהמשקל שלי וההשלכות של אורח החיים שלי היו קשורות לאי היכולת שלי להיכנס להיריון עשה את שלו - והייתי חייבת שינוי", נזכרת אן שסיפרה גם שאחרי עוד מספר בדיקות רפואיות שעברה החליטה להתחיל תהליך של דיאטה מבוקרת.

בשלב הראשון, ובליווי צמוד של אמא שלה ואחותה, אן הורידה לא פחות מ-34 ק"ג. בשלב מסוים האמא והאחות פרשו מהתהליך המשותף, ומי שתפס את מקומן היה בן זוגה של אן, ראלף, שהחליט להוות לה קיר תומך ונכנס בעצמו למשטר דיאטה קפדני. "רציתי לעשות את זה בעיקר כדי לתמוך בה - אבל גם כי ראיתי שלעבודה הקשה שלה יש תוצאות", סיפר ראלף.

וכך, בני הזוג החלו לתמוך האחד בשנייה בכל הקשור לירידה המשותפת שלהם במשקל, ואם אן הייתה זו שאחראית על השינוי בהרגלי התזונה שלהם - ראלף לקח על עצמו את תפקיד האחראי על הכושר והפעילות הגופנית של השניים.

בימים אלה בני הזוג ניזונים רק מאוכל ביתי ובריא, ומשלבים זאת עם ריצה והליכה שהפכו לחלק יומיומי מחייהם. מאז ההחלטה על השינוי - ירדו השניים יחד לא פחות מ-113 ק"ג. בהמשך, הזוג המרגש ממישיגן כבר קיבל את החיזוק הכי גדול לתהליך בו בחרו עם לידתה של בתם הבכורה שהיום כבר חוגגת שלוש שנים.

"הכל השתנה לטובה ברגע ששנינו התחלנו לשמור על עצמנו יחד ובתמיכה אחד של השנייה. עכשיו הבת שלנו יכולה להסתכל עלינו ולראות זוג הורים בריאים יותר ושלמים יותר. בנוסף, חשוב לי להגיד שתהליך כמו שעברנו לוקח זמן, בנוסף להחלטה על שינוי צריך גם המון סבלנות - אבל כמו שאפשר לראות במקרה שלנו - הסבלנות לגמרי משתלמת", סיכמה אן.